• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

1.5 ТЕСЛА МРТ

МР-томограф GE Signa HD 1.5T - це сканер для магнітно-резонансної томографії всього тіла. Signa HD 1.5T включає в себе такі клінічні додатки, як LAVA-HD, TRICKS-HD і PROPELLER-HD, які забезпечують високу якість зображення.

Ціна: 7 340 500 грн Показати ціну в $

Придбати

Intera розроблена для того, щоб відповідати критеріям сучасних прогресивних центрів візуалізації (отримання зображення за допомогою рентгенографії, томографії та інших досліджень).

Ціна: 7 321 803 грн Показати ціну в $

Придбати

Signa Hdt - це високопродуктивний МР-томограф 1.5т з коротким тунелем, призначений для нейрологічних, кардіологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також досліджень всього тіла.

Ціна: 9 279 500 грн Показати ціну в $

Придбати

Optima MR450w - це нова версія магниторезонансного томографа популярної серії з широким тунелем. Система дозволяє отримувати високу якість зображень, має високу продуктивність і великий розмір поля візуалізації.

Ціна: 18 614 400 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Brivo MR355 виробництва GE Healthcare - це висока якість зображення, проста експлуатація, широкі можливості модернізації. Це рентабельне рішення, оскільки система надійна і оснащена енергозберігаючими технологіями.

Ціна: 16 869 300 грн Показати ціну в $

Придбати
ТОП продажів

МР-томографи з високою напруженістю поля АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань і багатогранність забезпечують свободу робочого процесу, проведення необхідних досліджень і отримання необхідних результатів.

Ціна: 9 558 633 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Ціна: 7 750 349 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Signa HDxt 1.5T це потужна система для візуалізації, що забезпечує швидке виконання досліджень з чудовою якістю реконструкції зображень.

Ціна: 12 506 550 грн Показати ціну в $

Придбати

Більш висока та стабільна якість зображень у всіх областях застосування системи поєднується з клінічної універсальністю, що дозволяє розширити область застосування МРТ і використовувати цей томограф в таких областях, як онкологія і МРТ всього тіла.

Ціна: 17 196 160 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Hitachi Echelon - це 1.5 теслова високопольна МР-система з потужними інструментами візуалізації, які дозволяють задовольнити сучасні вимоги до обстеження.

Ціна: 15 927 500 грн Показати ціну в $

Придбати

Siemens 1.5Тл MAGNETOM Avanto - нова система магнітно-резонансної візуалізації для всього тіла (повний спектр клінічних додатків), вперше оснащена Tim технологією.

Ціна: 11 970 140 грн Показати ціну в $

Придбати

Дослідження з використанням методу Tim дозволяють оцінювати вплив серцево-судинних захворювань на стан всього тіла в рамках одного дослідження без зміни положення пацієнта: наприклад, артеріосклероз і діабет впливають не тільки на серце, а й на інші органи і судинні системи. При діабеті можна проаналізувати стан нирок разом з серцем і всією судинною системою, виконавши одне дослідження з високою роздільною здатністю.

Ціна: 13 185 200 грн Показати ціну в $

Придбати

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.