• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Hologic Selenia S

Під замовлення

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 6-8 тижнів

Дізнатись вартість

Особливості системи:

Революційний детектор з прямим перетворенням підтримує різкість зображення за рахунок відсутності проміжного кроку перетворення рентгенівського випромінювання в світловий сигнал.

Найбільший в індустрії цифровий детектор 24-29 см підходить практично для всіх розмірів молочної залози.

  •  Ексклюзивний притискний пристрій (Smart Paddle System) дозволяє точно і легко здійснювати позиціювання.
  •  Ексклюзивна технологія решітки з високою передачею (HTC) значно знижує розсіяне випромінювання для більшої контрастності зображення
  •  Вольфрамова рентгенівська трубка з родієвим і срібним фільтром знижує дозу опромінення для пацієнта, зберігаючи при цьому чудову якість зображення і контрастність зображення Selenia.

Новітня детекторна технологія:

  •  Детектор в Selenia є кульмінацією багаторічних інженерних розробок і клінічної експертизи. Новітня детекторна технологія Selenia вперше привносить досягнення прямого цифрового перетворення в мамографію.
  •  Selenia використовує аморфний селен для прямого перетворення рентгенівських променів в електричний сигнал, без початкового перетворення їх в світловий сигнал, тобто без проміжного кроку, необхідного в системах, що використовують технологію непрямого перетворення. Прямий процес перетворення зберігає різкість зображення, даючи Вам і Вашим пацієнтам дуже якісні зображення - швидко і ефективно.
  •  Цифровий детектор Selenia має поле огляду 24 * 29 см, тобто практично всі пацієнти можуть бути обстежені з однієї експозиції, що істотно підвищує пропускну здатність.

Станція управління Selenia:

  •  Станція управління Selenia об'єднує можливості контролю роботи рентгенівської трубки з контролем отриманням зображень і можливостями архівування. За допомогою такої системи зображення можуть бути отримані протягом декількох секунд, дозволяючи оператору підтвердити правильність позиціонування. Параметри системи можуть бути швидко підібрані згідно з вимогами обстеження. Результати обстежень, проведених в середньому за два тижні, можуть зберігатися в локальній пам'яті станції.
  •  Управління генератором здійснюється за допомогою функціональних клавіш або джойстика. Робоча станція Selenia забезпечує всі функції для автоматичної обробки зображень, що забезпечує оптимальне зображення на кожній мамограмі.
  •  Станція також використовує ексклюзивну технологію обробки зображення «оптимізація контрастності»  для того, щоб забезпечити можливість миттєвої візуалізації всієї молочної залози з оптимальною контрастністю зображення від стінки грудної клітки до лінії шкіри.

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.