• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10


Головна Рентгени

Рентгени

Переносний рентгенівський апарат DIG-360 з рентгенівською трубкою компанії TOSHIBA. Апарат може використовуватися як встановлений на мобільну стійку і використовуватися як палатний пересувний апарат, так і без неї. Завдяки цьому можна робити рентгенівські знімки при будь-якому положенні пацієнта, в тому числі і в польових умовах.

Придбати

Пересувні рентген-апарати призначені для широкої сфери застосування. Можуть застосовуватися в операційних і післяопераційних палатах, палатах інтенсивної терапії, ургентних відділеннях, педіатрії, ортопедії, неонатології, спортивній медицині.

Придбати

Невеликі вагогабаритні параметри апарату роблять його незамінним при використанні в будь-якій точці лікувального закладу. Застосування високочастотного генератора дозволяє виконувати дослідження при високій стабільності і лінійності вихідних параметрів.

Придбати

Комплекс призначений для виконання рентгенографії. Є найновішим рішенням дослідження різних систем організму людини. РДК Clinomat в конфігурації на 2 робочі місця з детекторами підходить в якості стаціонарного рентгенодіагностичного комплексу для будь-якого муніципального або приватного лікувально-профілактичного закладу.

Придбати

Jumong M - це цифровий рентгенографічний апарат на два робочих місця з стельовим кріпленням рентгенівської трубки і одним цифровим плоскопанельним детектором (виробництва корейської компанії SG HealthCare).

Придбати

Система RFM-525HF - це рентгенографічний комплекс на два робочих місця, для проведення широкого діапазону досліджень високого рівня візуалізації. Висока якість рентгенівських знімків і довговічність служби рентгенівської трубки забезпечуються наявністю високочастотного генератора, що забезпечує рівномірний імпульс напруги.

Придбати

Xstrahl 150 - стаціонарний рентген-терапевтичний пристрій, який відрізняється помірним енергоспоживанням і можливістю кріплення як на підлогу, так і стелю процедурного кабінету.

Придбати

Система рентгенотерапії Xstrahl 200 - апарат для проведення глибокої рентгенотерапії.

Придбати

Цифрова рентгенівська система DigitalDiagnost дозволить підібрати конфігурацію, яка оптимально підійде до конкретних завдань клініки, її робочим процесам і бюджетним можливостям.

Придбати

Jumong E – это цифровой рентгенографический аппарат на два рабочих места c напольным креплением рентгеновской трубки и одним цифровым плоскопанельным детектором производства корейской компании SG HealthCare.

Придбати

Xstrahl 100 - низькоенергетична система радіотерапії для використання в дерматології. Може мати настінне або стельове кріплення.

Придбати

Рентгенівський опромінювач Xstrahl RS320 забезпечує безпечне опромінення біологічних зразків in vitro і in vivo в лабораторних умовах.

Придбати

Купити рентген-апарат новий або вживаний в Україні 

Якісна і правильно виконана діагностика - це хороша запорука ефективного лікування. Для того щоб лікар допоміг вилікувати те чи інше захворювання його необхідно для початку правильно діагностувати. Одним з найбільш поширених і затребуваних методів діагностики є використання рентген-апаратів.

Рентген-апарати нові і вживані дозволяють грамотно і швидко діагностувати найрізноманітніші захворювання і проблеми зі здоров'ям. Їх використання доцільне практично в будь-якій області медицини, починаючи від районної поліклініки і закінчуючи спеціалізованими установами, наприклад стоматології.

Хороший рентген апарат дозволяє працювати з різними групами органів і виявляти патології в різних областях. Це діагностування кісткових тканин, м'яких, органів і багато іншого. Все залежить від кваліфікації лікаря і його області роботи.

Сьогодні спостерігається стрімкий розвиток медичного обладнання, в тому числі і діагностичного. Найчастіше рентген-апарати нові і б.у поділяють на два основних види:

1. Так звані плівкові апарати, які можна зустріти в будь-якій районній лікарні. Тут, як і багато років тому для роботи використовуються спеціальні плівки.

2. Цифрові моделі є більш сучасним типом обладнання, де для роботи використовуються вже цифрові носії. Працювати з таким обладнанням простіше.

Також апарати можна розділити на стаціонарні, які використовуються у великих медичних центрах і лікарнях і на мобільні, які мають невелику вагу і компактними розмірами, тому їх можна переміщувати між кабінетами або клініками.

Компактні переносні апарати можна використовувати безпосередньо в кареті швидкої або в інших місцях. Але з іншого боку вони відрізняються меншою функціональністю, це плата за компактні розміри і невелику вагу.

Для того щоб підібрати рентген-апарат необхідно для початку чітко поставити завдання, з якими йому доведеться працювати. Одна справа застосування такого обладнання в діагностичному центрі або в великій лікарні і інша справа в стоматологічному кабінеті, або в спеціалізованій невеликій установі.

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.