• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10


Головна Сканери для МРТ

Сканери для МРТ

МР-томограф GE Signa HD 1.5T - це сканер для магнітно-резонансної томографії всього тіла. Signa HD 1.5T включає в себе такі клінічні додатки, як LAVA-HD, TRICKS-HD і PROPELLER-HD, які забезпечують високу якість зображення.

Ціна: 7 192 100 грн Показати ціну в $

Придбати

Простий в експлуатації і вдосконалений високопотужний томограф з коротким тунелем забезпечує оптимальний комфорт для пацієнта і високу якість зображення

Ціна: 4 443 795 грн Показати ціну в $

Придбати

Intera забезпечує необхідну потужність, швидкість і функціональність при проведенні всіх типів досліджень, включаючи томографію нервової системи, кістково-м'язової системи та черевної порожнини, томографію серця і параметричні дослідження, а також МР-спектроскопію. Доступна велика кількість котушок і спеціалізованих клінічних пакетів на консолі і робочій станції.

Дізнатись вартість

Intera розроблена для того, щоб відповідати критеріям сучасних прогресивних центрів візуалізації (отримання зображення за допомогою рентгенографії, томографії та інших досліджень).

Ціна: 7 173 781 грн Показати ціну в $

Придбати

Signa Hdt - це високопродуктивний МР-томограф 1.5т з коротким тунелем, призначений для нейрологічних, кардіологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також досліджень всього тіла.

Ціна: 9 091 900 грн Показати ціну в $

Придбати

Achieva 3.0T TX на базі технології MultiTransmit – це високопольна візуалізація будь-яких анатомічних областей з поліпшеними показниками швидкості і якості. Система відкриває нові можливості для проведення більш ефективних досліджень тулуба, серця і молочних залоз. Технологія MultiTransmit дає можливість застосовувати персональний підхід до пацієнта через індивідуальні настройки для поліпшення однорідності зображень і однаковості одержуваних результатів.

Ціна: 12 373 126 грн Показати ціну в $

Придбати

Optima MR450w - це нова версія магниторезонансного томографа популярної серії з широким тунелем. Система дозволяє отримувати високу якість зображень, має високу продуктивність і великий розмір поля візуалізації.

Ціна: 18 238 080 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Brivo MR355 виробництва GE Healthcare - це висока якість зображення, проста експлуатація, широкі можливості модернізації. Це рентабельне рішення, оскільки система надійна і оснащена енергозберігаючими технологіями.

Ціна: 16 528 260 грн Показати ціну в $

Придбати
ТОП продажів

МР-томографи з високою напруженістю поля АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань і багатогранність забезпечують свободу робочого процесу, проведення необхідних досліджень і отримання необхідних результатів.

Ціна: 9 365 390 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнитно-резонансный томограф Signa HDxt 3.0T дает возможность проведения всех специализированных клинических исследований, помогая врачу решать наиболее сложные диагностические задачи в области неврологии, кардиологии, онкологии, ангиологии.

Дізнатись вартість

Hitachi AIRIS II – це високоефективний, висококласний відкритий МРТ-сканер. AIRIS II поєднує в собі напруженість поля в 0.3 Тесла і передову технологію постійного магніту для видатної якості зображення. Відкритий дизайн порталу, який надає легкий доступ з всіх чотирьох сторін і надає пацієнтові комфортні умови.

Ціна: 5 292 300 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Ціна: 7 593 663 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Signa HDxt 1.5T це потужна система для візуалізації, що забезпечує швидке виконання досліджень з чудовою якістю реконструкції зображень.

Ціна: 12 253 710 грн Показати ціну в $

Придбати

Наша команда може здійснити всі необхідні роботи з підготовки приміщення для МРТ або КТ систем. Для кожного клієнта набір робіт і послуг формується індивідуально, з огляду на вимоги клієнта і вказівки інженерів із встановлення діагностичних систем.

Замовити

Для отримання візуалізації зображень високої якості при проведенні обстежень важливо уникати стану неоднорідності магнітного поля, який може бути викликаний дією самого магніту, феромагнітними об'єктами або безпосередньо тілом пацієнта.

Замовити

Унікальні лазерні мультиформатні камери KODAK Dry View розроблені на основі передової технології безрідинної фототермографіі і є пристроями для реєстрації на спеціальній плівці зображень, що надходять від різних променевих діагностичних установок.

Придбати

Ін'єкційна система Spectris Solaris EP спроектована для роботи в магнітних полях з індукцією до 3 Тл, що необхідно при сучасних МРТ дослідженнях. Кольоровий сенсорний дисплей і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощують програмування. Незалежна функція KVO (Режим відкритої вени) забезпечує введення невеликих доз фізрозчину з конфігуруючими інтервалами для уникнення виникнення оклюзії. Для фізрозчину використовується шприц-колба збільшеної місткості.

Придбати

ViewForum - це потужна багатофункціональна робоча станція, орієнтована на потреби пацієнта. Авторизованим користувачам вона дозволяє отримати доступ до всіх результів обстежень пацієнта і до широкого спектру клінічних додатків, що використовуються в таких областях, як кардіологія, судинні дослідження, онкологія і ортопедія, зі свого робочого місця

Придбати

Служить для охолодження рідкого теплоносія, для подачі охолодженої води в теплообмінник центрального кондиціонера, а також для подачі холодної води в технологічні установки або обладнання з рідинним охолодженням.

Придбати

Захисні екрановані двері призначені для організації оперативного входу-виходу обслуговуючого персоналу в екрановане приміщення. Екрановані вікна призначені для здійснення візуального контролю над процесами МРТ і пацієнтом.

Придбати

Клітка Фарадея - це винахід англійського фізика Майкла Фарадея, який використовують для екранування апаратури від зовнішніх електромагнітних полів. Являє собою заземлену клітку, яка вироблена з матеріалу, що володіє хорошою провідністю. Можна зустріти різні назви даного винаходу: щит Фарадея, РЧ-бокс, РЧ-кімната, радіочастотна кабіна, екранована кімната, Faraday cage.

Замовити

Наша компанія накопичила значний досвід проектування кабінетів МРТ для різних медичних установ. Ми пропонуємо кваліфіковані консультації фахівців по кожному об'єкту, забезпечуємо розробку проектної документації та кошторисних розрахунків, а також контролюємо реалізацію кожного розробленого нашою компанією проекту.

Замовити

Високотехнологічний МРТ Panorama HFO відкритого типу, технічні та функціональні характеристики якого відповідають високопольним системам. Відкрита конструкція апарату забезпечує максимально комфортне розміщення пацієнтів, через що дозволяє легко проводити обстеження «складних» пацієнтів, які страждають на клаустрофобію і маленьким дітям.

Ціна: 10 062 752 грн Показати ціну в $

Придбати

Більш висока та стабільна якість зображень у всіх областях застосування системи поєднується з клінічної універсальністю, що дозволяє розширити область застосування МРТ і використовувати цей томограф в таких областях, як онкологія і МРТ всього тіла.

Ціна: 16 848 512 грн Показати ціну в $

Придбати

Hitachi AIRIS MATE 0.2T — низькопідлоговий томограф, який вважається лідером в дослідженнях кістково-м'язової системи. Система на постійному магніті. Томограф легкий і зручний, для встановлення потрібне невелике приміщення, менше двадцяти п'яти квадратних метрів.

Ціна: 5 536 560 грн Показати ціну в $

Придбати

МРТ AIRIS Elite - це універсальний апарат з магнітом відкритого типу, який завдяки високій однорідності магнітного поля і високим значенням градієнтних полів, а також швидкості їх наростання, крім досліджень в травматології та ортопедії дозволяє проводити розширені дослідження в неврології. Модернізована мультипроцесорна система підвищує пропускну здатність.

Ціна: 5 753 680 грн Показати ціну в $

Придбати

Магнітно-резонансний томограф Hitachi Echelon - це 1.5 теслова високопольна МР-система з потужними інструментами візуалізації, які дозволяють задовольнити сучасні вимоги до обстеження.

Ціна: 15 605 500 грн Показати ціну в $

Придбати

МРТ Aperto використовує найбільш потужний серед аналогів постійний магніт. APERTO – це нове рішення для МРТ-сканування 21 століття. Унікальна, одноопорна структура робить його єдиним у своєму роді панорамним відкритим МРТ-сканером в світі.

Ціна: 8 160 998 грн Показати ціну в $

Придбати

Siemens 1.5Тл MAGNETOM Avanto - нова система магнітно-резонансної візуалізації для всього тіла (повний спектр клінічних додатків), вперше оснащена Tim технологією.

Ціна: 11 728 144 грн Показати ціну в $

Придбати

Дослідження з використанням методу Tim дозволяють оцінювати вплив серцево-судинних захворювань на стан всього тіла в рамках одного дослідження без зміни положення пацієнта: наприклад, артеріосклероз і діабет впливають не тільки на серце, а й на інші органи і судинні системи. При діабеті можна проаналізувати стан нирок разом з серцем і всією судинною системою, виконавши одне дослідження з високою роздільною здатністю.

Ціна: 12 918 640 грн Показати ціну в $

Придбати

МРТ-СКАНЕРИ ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ

Обстеження на МРТ-сканері показані людям, у яких виявлено порушення і патології під час огляду. За допомогою магнітно-резонансного томографа можна обстежити систему кровообігу, внутрішні органи людини, м'які тканини, мозок.

МРТ-СКАНЕРИ

Компанія R-MED - постачальник МРТ і поставляє нове і відновлене, медичне обладнання для візуалізації в Україну, Росію та країни СНД. Б/в обладнання проходить процес оновлення, в ході якого застарілі деталі і механізми замінюються на нові, а косметичний ремонт відновлює зовнішній вигляд. Таким чином, ми даруємо апаратам друге життя, а нашим клієнтам надаємо можливість купувати сучасне обладнання за в 2-3 рази меншою вартістю, ніж нові апарати. Пропонуємо вашій увазі МРТ-сканери провідних світових виробників:

  • GE;
  • HITACHI;
  • TOSHIBA;
  • SIEMENS;
  • PHILIPS.

Не знаєте як вибрати мрт (магнітно-резонансний томограф). Зверніться до нас і ми надамо вам МРТ під ключ для вашого бізнесу! Ми не обмежуємося тільки поставками медичного обладнання. Ми ведемо ваш проект, починаючи від транспортування і закінчуючи запуском в експлуатацію і гарантійним обслуговуванням медичних систем.

МРТ - МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНІ ТОМОГРАФИ

Сучасні методи дослідження дозволяють швидко і точно поставити діагноз, щоб призначити потрібне лікування, не втрачаючи часу. Одним з таких методів є МРТ, або магнітно-резонансна томографія. Вона дозволяє візуалізувати м'які тканини і структуру центральної нервової системи, виявляючи патології. Дослідження за допомогою МРТ-сканера нешкідливе, на відміну від рентгена або комп'ютерної томографії людина не піддається променевому навантаженню. У нас ви можете купити МРТ за доступною ціною.


Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.