• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10


Головна УЗ апарати

УЗ апарати

Ультразвукова система виробництва Samsung Medison підходить для діагностичного скринінгу, так як дозволяє обстежити велику кількість пацієнтів.

Ціна: 605 222 грн Показати ціну в $

Придбати

SonoAce R3 Портативна ультразвукова система з кольоровим дисплеєм SonoAce R3 підходить для застосування в будь-якій області медицини, завдяки діагностичним можливостям, якості зображення та новітніми технологіями. Апарат SonoAce R3 змінив раніше популярну модель SonoAce-Pico.

Ціна: 405 743 грн Показати ціну в $

Придбати

Samsung Medison EKO7 апарат, створений спеціально для досліджень в області кардіології та судин. Не дивлячись на це, його можна застосовувати в багатьох областях медицини завдяки дуже широкому функціоналу і безлічі режимів сканування.

Ціна: 773 490 грн Показати ціну в $

Придбати

Accuvix XG ультразвуковий сканер експертного класу, що дозволяє отримувати виняткову якість візуалізації. Завдяки використанню передових технологій обробки зображення і сучасного комфортного інтерфейсу апарат дозволяє розширити межі досліджень.

Ціна: 1 104 598 грн Показати ціну в $

Придбати

Інноваційний апарат високого класу, що дозволяє отримувати результати досліджень у високій роздільній здатності.

Ціна: 773 490 грн Показати ціну в $

Придбати

Accuvix V10 - ультразвуковий сканер експертного класу. Висока роздільна здатність, нові технології формування тривимірного зображення і спеціальні програми досліджень дозволяють рекомендувати застосування сканера Accuvix V10 в сучасних діагностичних центрах і медичних дослідницьких інститутах.

Ціна: 782 989 грн Показати ціну в $

Придбати

Samsung Medison UGEO HM70A - многоцелевой портативный сканер высокого класса. Позволяет проводить весь комплекс обследований, оставаясь при этом мобильным и простым в использовании.

Ціна: 805 515 грн Показати ціну в $

Придбати

Ергономічний ультразвуковий сканер експертного класу з широкими функціональними можливостями. Найбільш ефективно система використовується для проведення обстежень жіночого здоров'я, проте завдяки використанню сучасних технологій і опцій апарат успішно застосовується і в багатьох інших клінічних областях.

Ціна: 841 340 грн Показати ціну в $

Придбати

Ультразвуковий апарат преміум класу, що забезпечує неперевершену якість зображення при проведенні 2D і 3D досліджень, інтелектуальне управлення, обробка і зберігання отриманої в ході обстеження інформації, ергономічність системи.

Ціна: 1 498 671 грн Показати ціну в $

Придбати

Ультразвуковий сканер компанії Samsung Medison з кольоровим, енергетичним, спрямованим енергетичним, тканинним, імпульсним і неперервнохвильовим доплером, тривимірним УЗД в реальному часі (3D звичайними і 4D об'ємними датчиками).

Ціна: 537 372 грн Показати ціну в $

Придбати

Високоточний ультразвуковий сканер забезпечує якісну 3D-візуалізацію в масштабі реального часу, завдяки використанню новітніх технологій формування дво- і тривимірного зображення. Апарат здійснює автоматизований розрахунок комплексу інтима-медіа, проводить якісну і кількісну оцінку еластичності тканин.

Ціна: 1 317 647 грн Показати ціну в $

Придбати

Повністю цифрова ультразвукова система з винятковою якістю 2D, 3D і 4D зображень. Швидше, простіше в управлінні, потужніше і легше попередніх моделей. Забезпечує високий рівень досліджень в акушерстві та гінекології, дозволяючи отримати детальну оцінку стану плода на ранніх стадіях розвитку. Зручний і ергономічний дизайн дозволяє забезпечити пацієнтові максимум комфорту під час обстеження.

Ціна: 1 300 006 грн Показати ціну в $

Придбати

Універсальна цифрова ультразвукова система з можливістю автоматичного тривимірного сканування в реальному часі. Система Logiq P5 пропонує чудову якість зображення, включаючи розширені 4D можливості і має велику кількість датчиків, що дозволяє піклуватися про пацієнтів на найвищому рівні.

Ціна: 666 287 грн Показати ціну в $

Придбати

Портативна повністю цифрова переносна багатоцільова ультразвукова система високого класу з можливостями сканування в режимах кольорового доплерівського картирування, імпульсно-хвильового і енергетичного доплера.

Ціна: 531 944 грн Показати ціну в $

Придбати

Ультразвуковий сканер з оптимальним набором функцій і всіма видами чутливого доплеру. Апарат дозволяє проводити обстеження великого потоку пацієнтів. Сучасні технології та програмне забезпечення апарату забезпечують високу якість діагностики.

Ціна: 537 372 грн Показати ціну в $

Придбати

Повністю цифрова ультразвукова система Voluson E8 компанії GE Healthcare займає лідируючі позиції в галузі і забезпечує чудову якість зображень у всіх областях її застосування завдяки своїм можливостям.

Ціна: 1 460 132 грн Показати ціну в $

Придбати

Сучасна ультразвукова система компанії General Electric, за рахунок високої продуктивності і зручності використання, підвищує ефективність роботи персоналу і допомагає йому сконцентруватися на турботі про комфорт пацієнта під час дослідження.

Ціна: 1 152 093 грн Показати ціну в $

Придбати

Ультразвуковий апарат GE Vivid E9 створений спеціально для обстежень серцево-судинної системи і 4D візуалізації, починаючи від ергономіки, збору даних і закінчуючи їх обробкою. За один серцевий цикл відбувається створення 4D моделі серця, забезпечується візуалізація не тільки клапана, але і всього шлуночка в цілому.

Ціна: 2 190 198 грн Показати ціну в $

Придбати

Високопродуктивна ультразвукова система GE Voluson S6 підходить для медичних установ з високим ступенем завантаження. Володіє чудовими технологіями для оцінки стану плода на ранніх стадіях розвитку і проведення якісної діагностики.

Ціна: 1 042 990 грн Показати ціну в $

Придбати

Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше. Текст сторінки : Siemens Acuson X 300 - Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше.

Ціна: 674 429 грн Показати ціну в $

Придбати

Кольоровий ультразвуковий сканер Logiq C5 Premium надає чудові діагностичні можливості без необхідності великих інвестицій, і тому відмінно підходить для медичних установ, що мають обмежений бюджет. Невеликий розмір, чудова ергономіка і зручний дизайн дозволяють легко переміщати апарат туди, де потрібна допомога.

Ціна: 515 660 грн Показати ціну в $

Придбати

Це унікальне поєднання діагностичної ефективності, ергономічності, масштабованості і рентабельності. Ця компактна мобільна система розрахована не тільки на вирішення нинішніх клінічних завдань, а й на майбутній розвиток ультразвукової діагностики в міру зростання вимог пацієнтів і появи нових клінічних додатків.

Ціна: 586 224 грн Показати ціну в $

Придбати

LOGIQ E9 є спадкоємцем і повністю зміненою версією попереднього флагмана компанії GE - Logiq 9. Система являє собою найкраще поєднання якісної візуалізації і ергономіки. Компанія GE розпочала роботу над Logiq E9 з нуля, створюючи нове ультразвукове обладнання з новітніми комп'ютерними технологіями, датчиками і програмним забезпеченням. І у них вийшло. Сканер володіє приголомшливою якістю зображень при значному підвищенні ефективності технологій.

Ціна: 1 696 250 грн Показати ціну в $

Придбати

Області застосування УЗД експертного класу досить великі, і існують спеціалізовані УЗД апарати, корисні для тієї чи іншої медичної галузі, що дозволяють проводити більш ретельну діагностику. Ми пропонуємо переносний узі (ультразвуковий) сканер за вигідною ціною в Україні! У продажу УЗД апарати (сканери) тільки від відомих виробників, а найголовніше за вигідною ціною, так як вартість відновленого медичного узд обладнання на порядок нижча нового.

КУПИТИ ПОРТАТИВНИЙ УЗД АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ

Ми займаємося постачанням і установкою медичного обладнання для візуалізації, в тому числі і продажом УЗ (ультразвукових) сканерів, вибір яких у нас не обмежений. Ми пропонуємо купити нові та оновлені сканери. Повністю відновлені апарати здатні якісно служити довгий час, як нові, а вартість їх в рази нижча. Вашій увазі представляються УЗ-сканери для наступних областей застосування:

  • багатофункціональні;
  • портативні системи;
  • 3D/4D;
  • ветеринарія; акушерство/гінекологія; урологія;
  • дослідження судин і серця;
  • дослідження опорно-рухового апарату.

УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ УЗД:

НОВІ І Б/В нове і відновлене обладнання від світових виробників; доставка, встановлення, гарантійне обслуговування і повне інформаційне супроводження на всіх етапах співробітництва; сервісна підтримка сертифікованими інженерами.

УЗД: ПОРТАТИВНІ АПАРАТИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Поява обладнання для ультразвукової діагностики (УЗД) ознаменувало свого часу справжній прорив в медицині: стало можливим дослідження внутрішніх органів людини без необхідності подальшої обробки даних. Діагностика відбувається в режимі реального часу, і фахівець може відразу ж визначити стан досліджуваного органу. На нашому сайті ви можете замовити і купити портативний ультразвуковий (узі) аппарт б/у або новий за вигідною вартістю експертного класу. У нас є всі типи ультразвукових датчиків за вигідними цінами!

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.