• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

1.5 ТЕСЛА МРТ

Intera розроблена для того, щоб відповідати критеріям сучасних прогресивних центрів візуалізації (отримання зображення за допомогою рентгенографії, томографії та інших досліджень).

Ціна: 7 098 596 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше
ТОП продажів

МР-томографи з високою напруженістю поля Philips АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань і багатогранність забезпечують свободу робочого процесу, проведення необхідних досліджень і отримання необхідних результатів.

Ціна: 10 396 004 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Більш висока та стабільна якість зображень у всіх областях застосування системи поєднується з клінічної універсальністю, що дозволяє розширити область застосування МРТ і використовувати цей томограф в таких областях, як онкологія і МРТ всього тіла.

Ціна: 18 811 264 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Ціна: 8 803 780 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Siemens 1.5Тл MAGNETOM Avanto - нова система магнітно-резонансної візуалізації для всього тіла (повний спектр клінічних додатків), вперше оснащена Tim технологією.

Ціна: 15 513 856 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Дослідження з використанням методу Tim дозволяють оцінювати вплив серцево-судинних захворювань на стан всього тіла в рамках одного дослідження без зміни положення пацієнта: наприклад, артеріосклероз і діабет впливають не тільки на серце, а й на інші органи і судинні системи. При діабеті можна проаналізувати стан нирок разом з серцем і всією судинною системою, виконавши одне дослідження з високою роздільною здатністю.

Ціна: 19 292 136 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МР-томограф GE Signa HD 1.5T - це сканер для магнітно-резонансної томографії всього тіла. Signa HD 1.5T включає в себе такі клінічні додатки, як LAVA-HD, TRICKS-HD і PROPELLER-HD, які забезпечують високу якість зображення.

Ціна: 9 880 784 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Signa HDe - це високопродуктивний МР-томограф 1.5т з коротким тунелем, призначений для нейрологічних, кардіологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також досліджень всього тіла.

Ціна: 10 739 484 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Signa HDxt 1.5T це потужна система для візуалізації, що забезпечує швидке виконання досліджень з чудовою якістю реконструкції зображень.

Ціна: 13 212 540 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Optima MR450w - це нова версія магниторезонансного томографа популярної серії з широким тунелем. Система дозволяє отримувати високу якість зображень, має високу продуктивність і великий розмір поля візуалізації.

Ціна: 23 173 460 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Brivo MR355 виробництва GE Healthcare забезпечує доступ до найцінніших можливостей МР-томографії, зберігши переваги областей сканування і якості, притаманні високопольні обладнання.. Це рентабельне рішення, оскільки система надійна і оснащена енергозберігаючими технологіями.

Ціна: 18 536 480 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Hitachi Echelon - це 1.5 теслова високопольна МР-система з потужними інструментами візуалізації, які дозволяють задовольнити сучасні вимоги до обстеження.

Дізнатись вартість Детальніше

    Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.