• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

16-зрізові КТ

Сучасна система з новітнім програмним забезпеченням. Це система є відображенням того досвіду, з урахуванням тих доробок, що ми отримали з мультислайсера Elscint MXTWIN. Сканер Mx8000 в результаті видає найбільш досконалі і просунуті дані. Він може бути реконфігурований під двозрізовий, четирьохзрізовий або шістнадцятизрізовий комп`ютерний томограф.

Ціна: 3 434 800 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Простий і комфортний у використанні 16-канальний КТ-сканер з компактним дизайном і помірною вартістю, який забезпечує швидке отримання надточних результатів діагностичних досліджень.

Ціна: 4 764 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Потужний комп'ютерний томограф, який дозволяє проводити великий спектр досліджень виняткової якості, включаючи складні і чутливі до руху дослідження. Ідеальне рішення для відділення радіології - високопродуктивна система Brilliance підходить для проведення таких складних досліджень, як пульмонологія, колоноскопія і базова кардіологія.

Ціна: 4 430 116 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Система Aquilion 16 є мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 16 зрізів товщиною 0,5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного обороту до 0,4 с. ? Комп'ютерний томограф Aquilion 16 має неперевершене співвідношення ціна/якість у своєму класі.

Ціна: 4 338 817 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше
ТОП продажів

Перший в галузі багатозрізовий комп'ютерний томограф з широким тунелем LightSpeed став найбільш популярним засобом КТ-моделювання для планування променевої терапії. Тепер завдяки своїм унікальним характеристикам томограф LightSpeed 16 ще більше зміцнив це лідерство.

Ціна: 4 994 587 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Комп'ютерний томограф GE BrightSpeed Elite надає можливості многодетекторної КТ з максимальною зручністю в надкомпактній конструкції. Завдяки вбудованій технології LightSpeed VCT система BrightSpeed Elite дозволяє виконувати КТ зображення чудової якості при менших дозах опромінення. Все це оптимізує робочий процес.

Ціна: 7 125 825 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Optima CT520 - це наступне покоління «розумних» 16-зрізових КТ сканерів, що встановлюють нові стандарти для клінічної майстерності і діагностичної різнобічності.

Ціна: 12 942 825 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

SOMATOM Sensation 16. - це сучасний високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф. Забезпечує неперевершену діагностичну якість зображення. (специфікована низько контрастна і високо контрастна роздільна здатність).

Ціна: 4 653 600 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

    Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.