• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Ангіографи

Ангіографи

Купити ангіографи нові і вживані в Україні. Великий вибір, якісний сервіс. Гарантія та тех. обслуговування. Телефонуйте!

Artis zee - нова назва сімейства систем, що застосовуються в інтервенцій рентгенології і кардіології. Пацієнти і лікарі все частіше віддають перевагу малоінвазивним втручанням, оскільки, крім іншого, такі процедури зазвичай можна проводити під місцевою анестезією, при цьому термін госпіталізації або амбулаторного спостереження в порівнянні зі звичайними хірургічними методами істотно скорочується.

Дізнатись вартість Детальніше

Простота в обігу і зручне грибоподібне руків'я маніпулятора і прості кнопки пульта управління системою Innova, розташованого збоку столу, спрощують переміщення останнього, а датчик визначення контурів пацієнта Innova Sense принципово покращує позиціонування штатива.

Дізнатись вартість Детальніше

  Купити ангіограф новий або відновлений

  Якісні ангіографи (нові та вживані) представлені для вас в каталозі. Ангіограф є обладнання, яке діє за типом рентгена і застосовується в кардіології для виявлення і лікування захворювань серцево-судинної системи людини (підходить для обстеження і лікування людей будь-якого віку, в тому числі похилого віку, дітей і підлітків).

  Можливості цієї техніки широкі, з її допомогою можна провести стентування коронарних артерій, коронарографію та інші маніпуляції. Сьогодні виробники пропонують все більш сучасне інноваційне обладнання, дані якого стають все більш точними, при цьому використання апарату безболісне, доза опромінення зведена до мінімуму.

  Апарати зручні у використанні, в системі управління немає нічого зайвого. Багато фахівців вже мають навички управління ангіографії, інші попередньо проходять навчальні курси поводження з медичною технікою. Всі апарати розрізняються за параметрами, вагою,  функціями, методами впливу на організм, отриманням і обробкою інформації.

  Надійні ангіографи Сіменс (Siemens)

  Традиційно найнадійнішими і ергономічними вважаються апарати від відомих європейських виробників, зокрема, відмінно зарекомендувала себе німецька компанія Siemens Medical Solutions, продукція якої реалізується в магазинах медичної техніки і в спеціалізованих центрах не тільки Європи, а й в США, Азії і Австралії. Конструктивно в апараті передбачені рентгенівські генератори і точна система цифрової обробки отриманих зображень, що дозволяє отримувати максимально об'єктивні і точні дані за короткий час.

  Якщо ви не впевнені у виборі ангіографа, то зверніться до наших фахівців по телефону, який ви бачите на сайті або через контактну форму зворотного зв'язку в форматі онлайн. Ми пропонуємо клієнтам надійну техніку, працюємо офіційно, в наявності є вся супровідна документація, включаючи сертифікати відповідності та ін. На нову техніку дається тривала гарантія від виробника.

  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.