• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

GE BrightSpeed Elite

Ціна:

7 125 825 грн

Є в наявності

Придбати

Комп'ютерний томограф GE BrightSpeed Elite надає можливості многодетекторної КТ з максимальною зручністю в надкомпактній конструкції. Завдяки вбудованій технології LightSpeed VCT система BrightSpeed Elite дозволяє виконувати КТ зображення чудової якості при менших дозах опромінення. Все це оптимізує робочий процес.

 

Переваги:

Компактна форма

Завдяки доведеним перевагам технології LightSpeed VCT, а саме, невеликій займаній площі, система вигідна як для лікарів, так і для пацієнтів. Система BrightSpeed при обстеженні зберігає оптимальну швидкість, потужність і візуалізацію високої якості, потрібні для полегшення неінвазивної постановки діагнозу - від раку ободової кишки до захворювання серцево-судинної системи. Крім того, зниження розміру багатьох компонентів гентрі дозволило системі вписуватися в такий ж простір, в якому помістилася б система одного зрізу.

 

Дизайн кабіни

Максимальна багатофункціональність. Ергономічний дизайн. Комфорт максимальної якості. Можливість удосконалити свою систему за допомогою додаткового робочого місця Freedom Workspace. Інноваційне апаратне і програмне забезпечення створює унікальний, зручний і ергономічний простір для роботи. Гнучкість щодо сидячих/лежачих пацієнтів дозволяє знизити стрес і стомлюваність, а також дозволяє налаштувати робочий простір під свої потреби. Крім того, консоль може бути розташована дистанційно. Отримайте нову ступінь свободи і трансформуйте свою щоденну робочу обстановку.

 

Орієнтована на пацієнта конструкція

Покращені умови роботи для операторів можуть також допомогти їм забезпечувати чудову допомогу пацієнтам. Гнучкість налаштування положення монітора системи Freedom Workspace - для положення сидячи або стоячи, рух по горизонталі/вертикалі не тільки покращує робочий процес, але і пропонує прямий огляд пацієнта. Для відновлення зорового контакту. І легкого інструктування пацієнта. Ця філософія безперервності може допомогти з легкістю укласти пацієнта.

 

Технології:

Новітня технологія з великими перспективами

Система LightSpeed VCT продемонструвала лідерство компанії GE в області КТ. З цим продуктом пов'язано багато наукових проривів - таких як система збору цифрових даних Volara і програмне ядро Xtream FX. Система BrightSpeed Elite побудована на основі цих і не тільки інновацій. Performix Tube і Matrix Detector - «чемпіони по надійності» дозволяють покладатися на систему день за днем. Якість зображень перевершує навіть найсміливіші очікування і робить можливим новий світ клінічних застосувань.

 

Висока роздільна здатність / низька доза

  • Висока роздільна здатність зображення: до 0.35 мм при оптимізованої дозі.
  • Рівень продуктивності: Детектор Matrix і інноваційна система компанії GE Volara TM з цифровою системою збору даних (DAS)
  • Зниження електронного шуму на 30 - 40%

 

Потужність

Тепер трубка Performix, вдосконалена технологією SmartTube, характеризується збільшеною довговічністю і надійністю. Ця технологія дозволяє адаптувати роботу трубки відповідно до клінічних потреб.

 

Видатна швидкість

Система BrightSpeed Elite надає всю інформацію, яку ви хотіли б отримати, всього за кілька хвилин. Завдяки гентрі зі швидкістю обертання всього в півсекунди на один оборот і різним швидкостям сканування, налаштованим з кроком в десяті частки секунди, вашим пацієнтам можна буде затримувати дихання на більш короткий час. Чи збираєте ви інформацію або аналізуєте її - BrightSpeed Elite робить це швидко. Останнє програмне ядро LightSpeed VCT, Xtream FX, прискорює процес обробки до 16 зображень в секунду. Це дозволяє використовувати виключно математичний апарат для об'ємного аналізу Volume Review Tool прямо з протоколу One-Touch. У середньому ви можете кілька разів попрацювати з 1200 зображеннями протягом однієї години.

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.