• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Мамографи GE Senographe Essential

GE Senographe Essential

Під замовлення

Рік виробництва: 2008

Гарантія: 12 месяцев

Термін поставки: 6-8 недель

Відновлений
Узнать цену

Мамографічна система GE Senographe Essential - ще один крок до досконали[ можливостtq раннього виявлення і боротьби з раком молочної залози.

Система GE Senographe Essential забезпечує високий рівень гнучкості, служить для здійснення діагностичних, скринінгових, і інтервенційних процедур.

Основні характеристики:

 • Висока пропускна здатність;
 • Автоматична оптимізація параметрів (АОР);
 • Функція SenoBright - контрастна спектральна мамографія;
 • Функція SenoClaire - томосинтезу молочних залоз;
 • Рентгенівська трубка з біметалічним анодом (Mo / Rh);
 • Зйомка зі збільшенням;
 • Стереотаксії;
 • Допустимі поля огляду: 19х23 см, 24х31 см;
 • Допустимі рівні контрастності: PV Low (низька), PV Medium (середня), PV High (висока) і PVi.

Технології:

 • Система iLinq - можливість онлайн-доступу через консоль;
 • Опція TechInsight - можливість швидкого доступу до результатів попередніх обстежень;
 • Інтерактивна програма SensorySuite - стимулювання сприйняття і відволікання уваги пацієнтки від болю і дискомфорту під час мамографії).

Оособливості:

Широке поле зору
Розмір активного поля зору системи Senographe Essential становить 24 x31 см - один з максимальних серед всіх систем, представлених на ринку. Для охоплення молочних залоз самих різних розмірів і форм достатньо всього одного знімка; при цьому зберігається той же рівень зниження променевого навантаження, що і в системах Senographe DS. Крім того, оптимізована матриця зображення (14 МБ для зображення великого формату) забезпечує безпрецедентні швидкість, ефективність і продуктивність. Всі ці властивості підвищують гнучкість і розширюють можливості при роботі з пацієнтами.

Потужна платформа
Система Senographe Essential, забезпечена зрозумілим інтерфейсом і набором повністю автоматичних функцій, розроблялася спеціально для цифрової мамографії. Низький рівень шуму, привабливий вигляд і ергономічність системи Senographe Essential в поєднанні з гнучкістю і максимальною зручністю роботи забезпечать довіру до неї і пацієнтів, і операторів.

Зменшена трубка з поліпшеними характеристиками і родієвій доріжкою
Родієвого доріжка, здатна при необхідності значно підвищити жорсткість пучка, покращує контрастність і розрізнення поразок в щільних або складних тканинах молочних залоз при оптимізованому рівні променевого навантаження.

Автоматичне управління експозицією і трубка з біметалічним анодом
Це виняткова система, яка вимірює і вибирає параметри експозиції на основі радіологічних вимірів щільності молочної залози. Функція автоматичної оптимізації параметрів (AOP) забезпечує чудову якість зображень по всій площі детектора незалежно від розміру і щільності молочної залози. Таким чином, система дозволяє отримувати прецизійні зображення у найрізноманітніших пацієнток при різних умовах, забезпечуючи відмінну відтворюваність знімків.

Чіткість зображень при їх отриманні і обробці
Виняткові функції обробки зображень Tissue Equalization і Premium View, створені компанією GE, покликані підвищити якість діагностичних зображень і швидкість їх обробки на робочій станції Seno Advantage 2. Крім того, функція Fine View, що входить в стандартну конфігурацію системи Essential, додатково підвищує ефективність при отриманні зображень , допомагаючи чіткіше візуалізувати ураження, а функція Premium View оптимізує локальну контрастність структур молочних залоз. У поєднанні ці алгоритми зменшують необхідність настройки ширини і рівня «вікна», покращують візуалізацію щільних тканин молочних залоз і допомагають зберегти периферичний контрастування по контуру шкіри і грудної м'язи. Крім того, завдяки скороченню числа необхідних маніпуляцій з зображеннями (настройки ширини і рівня «вікна») ці візуалізаційні функції сприяють швидшому аналізу зображень. Це дозволяє радіологам заощадити час і підвищити ефективність своєї роботи.

Надійний плоскопанельний цифровий детектор GE Revolution
Відрізняється прецизійним якістю зображень і високим показником квантової ефективності (DQE). Завдяки оптимізованому кроці пікселів, розрахованому на чітку деталізацію зображень при зниженому рівні шуму, цей детектор дозволяє забезпечити оптимальні характеристики, в тому числі і при зменшеній дозі випромінювання.

Універсальність
Завдяки найбільш крупному в галузі полю зору детектора, система Essential дозволяє отримувати якісні зображення практично будь-яких молочних залоз, від самих маленьких до найбільших, отримуючи на кожну проекцію всього один знімок. Сучасна відсівати решітка і ергономічний корпус із плавним обводами забезпечують зручність і пацієнткам, і оператору.

Ергономічність і зручність в роботі
Автоматична колімація. Автоопределение компресійних ложок. Швидке і зручне конфігурація з використанням заданих положень гентрі. Зручні кнопки спеціальної форми, які легко знайти не дивлячись. Вузька компактна трубка. Пульт управління в процедурній і можливість практично миттєвого перегляду зображень. Всі ці засоби підвищення ефективності, точності і продуктивності оптимізують не тільки окупність, але і досвід клінічного застосування системи у всіх учасників процесу обстеження. Це найважливіше.

Персоналізація робочого процесу
Переглядова робоча станція Seno Advantage 2 дозволяє як підвищити надійність діагностики, так і оптимізувати продуктивність праці. Ці досягнення забезпечує потужна, адаптивна і багатофункціональна платформа GE AdvantageWorkstation ™ (AW), що дозволяє аналізувати зображення швидко і в інтерактивному режимі, і раціоналізувати процес роботи. Переглядова робоча станція Seno Advantage 2 забезпечена двома моніторами високої роздільної здатності, призначеними спеціально для мамографії, а також третім монітором, розрахованим на перегляд мультимодальних зображень і роботу з даними пацієнтів на платформі AW.

У нас ви можете придбати як новий, так і відновлений апарат цієї моделі.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.