• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Hitachi

Hitachi AIRIS II – це високоефективний, висококласний відкритий МРТ-сканер. AIRIS II поєднує в собі напруженість поля в 0.3 Тесла і передову технологію постійного магніту для видатної якості зображення. Відкритий дизайн порталу, який надає легкий доступ з всіх чотирьох сторін і надає пацієнтові комфортні умови.

Ціна: 4 934 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Hitachi AIRIS MATE 0.2T — низькопідлоговий томограф, який вважається лідером в дослідженнях кістково-м'язової системи. Система на постійному магніті. Томограф легкий і зручний, для встановлення потрібне невелике приміщення, менше двадцяти п'яти квадратних метрів.

Ціна: 6 319 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МРТ AIRIS Elite - це універсальний апарат з магнітом відкритого типу, який завдяки високій однорідності магнітного поля і високим значенням градієнтних полів, а також швидкості їх наростання, крім досліджень в травматології та ортопедії дозволяє проводити розширені дослідження в неврології. Модернізована мультипроцесорна система підвищує пропускну здатність.

Ціна: 5 872 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Hitachi Echelon - це 1.5 теслова високопольна МР-система з потужними інструментами візуалізації, які дозволяють задовольнити сучасні вимоги до обстеження.

Дізнатись вартість Детальніше

МРТ Aperto використовує найбільш потужний серед аналогів постійний магніт. APERTO – це нове рішення для МРТ-сканування 21 століття. Унікальна, одноопорна структура робить його єдиним у своєму роді панорамним відкритим МРТ-сканером в світі.

Ціна: 8 351 107 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.