• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

HOLOGIC Discovery

Під замовлення

Рік виробництва: 2010

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 6-8 тижнів

Відновлений
Дізнатись вартість

Hologic Discovery — новітнє покоління кісткових денситометрів серії QDR - комбінує клінічно підтверджену цінність вимірювань кісткової щільності (МПК) і оцінки стану хребта (IVA) з експрес оцінкою МПК - найбільш швидким способом отримання точних результатів. Експрес МПК і IVA   засновані на нашій ексклюзивній технології Одного проходу з віяловим променем представляють тільки дві з багатьох особливостей Discovery, які значно покращують точність, параметри сканування і зручності оцінки остеопорозу.

Піонерські досягнення Hologic в інтеграції МПК і IVA (миттєвої оцінки стану хребта) дозволяють відстежувати два найбільш визначальні чинники, що асоціюються з ризиком розвитку остеопоротичних переломів: низьку щільність кісткової тканини і наявність переломів хребта. IVA дає можливість лікарям проводити швидкі, низькодозовані дослідження хребта в комбінації зі звичайними вимірами кісткової щільності, що дає в результаті більш точне визначення ризику перелому, ніж тільки вимір МПК.

Технологія Одного проходу 

Одне сканування за допомогою цієї технології здатне забезпечити відмінну якість зображення і неперевершену точність всього за 10 секунд. Висока продуктивність Discovery, заснована на цій технології, дає можливість і для розвитку інших власних прогресивних технологій.

Справжня геометрія віяльного променя

Ексклюзивний дизайн Discovery, подібний до того, що існує для КТ сканерів, використовує багатодетекторну систему високої роздільної здатності разом з істинною геометрією віяльного сканування. Це дає можливість виконувати швидкі сканування з високою роздільною здатністю в моноенергетичному режимі, а також проводити високоякісні вимірювання щільності кісток у двоенергетичному режимі.

Внутрішня допоміжна система

Запатентована Hologic внутрішня допоміжна система виконує безперервне автоматичне калібрування в процесі сканування ( pixel by pixel ), забезпечуючи точність вимірювання МПК день за днем, рік за роком.

Антропоморфний фантом Hologic

Антропоморфний фантом хребта служить для контролю якості та стабільності роботи системи.

Додаткові особливості Discovery:

  • Репозиція зображення дозволяє легко отримати прекрасний результат сканування. Оператор може регулювати розташування зображення на екрані без необхідності зміни положення пацієнта на столі.
  • Аналіз викривленого хребта регулює процес вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини хребта відповідно із індивідуальною формою хребта у пацієнта зі сколіозом.
  • Функція автоматичного регулювання в разі низької мінеральної щільності хребта і стегна покращує виявлення кісток з низькою мінеральною щільністю, зменшуючи кількість маніпуляцій оператора.
  • Функція автоматичного пошуку даних записує і відстежує місце розташування збережених даних про пацієнта, усуваючи необхідність повторного завантаження даних про пацієнта.
  • Швидке Help! меню пропонує огляд і віртуальну подорож по можливостях Discovery і процесу його роботи.
  • Функція One Time Auto Analysis дозволяє за кілька секунд отримати експертний аналіз сканів стегна і хребта. Так як Delphi автоматично і дуже надійно визначає область інтересу, необхідність у втручанні оператора практично усувається.
  • Педіатричний довідник: програмне забезпечення QDR включає в себе нормативні дані для дітей у віці від 4 до 20 років. У базі містяться дані щодо хребта, стегна і всього тіла для білих північноамериканських хлопчиків і дівчаток.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.