• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Hologic Selenia S

Під замовлення

Рік виробництва: 2008

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 6-8 тижнів

Відновлений
Дізнатись вартість

Революційний цифровий мамограф з прямим перетворенням Hologic Selenia S забезпечує різкість зображення за рахунок відсутності проміжного кроку перетворення рентгенівського випромінювання в світловий сигнал.

Особливості системи:

Найбільший в індустрії цифровий детектор 24-29 см з прямим перетворенням, який підходить практично для всіх розмірів молочної залози.

  • Ексклюзивний притискний пристрій (Smart Paddle System) дозволяє точно і легко здійснювати позиціювання.
  • Ексклюзивна технологія решітки з високою передачею (HTC) значно знижує розсіяне випромінювання для більшої контрастності зображення.
  • Вольфрамова рентгенівська трубка з родієвим і срібним фільтром знижує дозу опромінення для пацієнта, зберігаючи при цьому чудову якість зображення і контрастність зображення Selenia.

Новітня детекторна технологія:

  • Детектор в Selenia є кульмінацією багаторічних інженерних розробок і клінічної експертизи. Новітня детекторна технологія Selenia вперше привносить досягнення прямого цифрового перетворення в мамографію.
  • Selenia використовує аморфний селен для прямого перетворення рентгенівських променів в електричний сигнал, без початкового перетворення їх в світловий сигнал, тобто без проміжного кроку, необхідного в системах, що використовують технологію непрямого перетворення. Прямий процес перетворення зберігає різкість зображення, даючи Вам і Вашим пацієнтам дуже якісні зображення - швидко і ефективно.
  • Цифровий детектор Selenia має поле огляду 24 * 29 см, тобто практично всі пацієнти можуть бути обстежені з однієї експозиції, що істотно підвищує пропускну здатність.

Станція управління Selenia:

  • Станція управління Selenia об'єднує можливості контролю роботи рентгенівської трубки з контролем отриманням зображень і можливостями архівування. За допомогою такої системи зображення можуть бути отримані протягом декількох секунд, дозволяючи оператору підтвердити правильність позиціонування. Параметри системи можуть бути швидко підібрані згідно з вимогами обстеження. Результати обстежень, проведених в середньому за два тижні, можуть зберігатися в локальній пам'яті станції.
  • Управління генератором здійснюється за допомогою функціональних клавіш або джойстика. Робоча станція Selenia забезпечує всі функції для автоматичної обробки зображень, що забезпечує оптимальне зображення на кожній мамограмі.
  • Станція також використовує ексклюзивну технологію обробки зображення «оптимізація контрастності»  для того, щоб забезпечити можливість миттєвої візуалізації всієї молочної залози з оптимальною контрастністю зображення від стінки грудної клітки до лінії шкіри.

У нас ви можете придбати як новий, так і відновлений апарат цієї моделі.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.