• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Italray

Мамографічний апарат Mammograph - повністю цифрова установка, що дозволяє швидко і якісно, в автоматичному режимі виконувати дослідження молочної залози. Завдяки панелі управління з РК-дисплеєм робить управління апаратом простим і зручним в експлуатації.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифровий рентгенодіагностичний апарат, оснащений цифровим повноформатним детектором, на якому можливе виконання всіх видів рентгенографії: знімків черепа, грудної клітки, черевної порожнини, органів таза, нижніх кінцівок (до коліна).

Дізнатись вартість Детальніше

Рентгенівський комплекс Clinomat на 3 робочих місця - універсальний варіант для всіх видів методів рентгенологічних досліджень, призначений для виконання рентгенографії, томографії та рентгеноскопії.

Дізнатись вартість Детальніше

ITALRAY Carmex - мобільний рентгено-хірургічний апарат типу С-дуга, що дозволяє проводити в умовах операційної постійну і імпульсну рентгеноскопію. Завдяки застосуванню новітніх технологій Carmex володіє високим ступенем захисту персоналу і пацієнта від впливу рентгенівського опромінення.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифровий повноформатний флюорограф (цифровий рентгенівський апарат на 1 робоче місце) на якому можливе виконання знімків черепа, грудної клітини, черевної порожнини, органів тазу, нижніх кінцівок (до коліна) на базі плоскопанельного детектора 43х43 см.

Дізнатись вартість Детальніше

Апарат на 1 робоче місце Clinomat з вертикальною стійкою є надійним і сучасним цифровим флюорографом відкритого типу. На базі шасі автомобіля стає можливим проводити скринінгові обстеження в віддалених районах.

Узнать цену Детальніше

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.