• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
 •  ... 
 • Головна Рентгени Стаціонарні рентгени ITALRAY Clinomat на 3 робочих місця

  ITALRAY Clinomat на 3 робочих місця

  Під замовлення

  Гарантія: 12 місяців

  Термін поставки: 6-8 тижнів

  Новий
  Дізнатись вартість

  Рентгенівський комплекс Italray Clinomat на 3 робочих місця - універсальний варіант для всіх видів рентгенологічних досліджень. Призначений для виконання рентгенографії, томографії та рентгеноскопії.

  Види конфігурації:

  • Базова комплектація.
  • Рентгенівський апарат Clinomat на 3 робочих місця з детекторами.

  Рентгенівський апарат Clinomat на 3 робочих місця може виготовлятися на замовлення на заводі ITALRAY в Італії спеціально до Ваших вимог. Система має велику кількість варіантів виконання і опцій. Базова конфігурація повністю працездатна і включає найбільш доступні компоненти. Під певне технічне завдання або під вимоги клієнта можливо виготовлення більш потужних конфігурацій.

  Рентгенівський генератор

  Високочастотний інверторний генератор з мікропроцесорним управлінням нового покоління з сенсорним управлінням. Варіанти виконання включають різну радіологічну потужність. Ви можете вибрати параметри генератора на замовлення.

  Рентгенівські трубки з високовольтними дротами

  Високошвидкісні двофокусні трубки з обертовими композитним анодами. РДК в базовій конфігурації оснащується надійними якісними трубками. Для збільшення потужності системи Ви можете вибрати будь-яку трубку з нашого внутрішнього каталогу при виготовленні комплексу на замовлення.

  Поворотний стіл-штатив (ПСШ) з системою підсилювача рентгенівського зображення (ПРЗ), рентгенівським електроннооптичних перетворювачем (РЕОП), екранознімаючим пристроєм (ЕЗУ) і телевізійним трактом з монітором(ами). Служить для виконання рентентгеноскопіческіх досліджень, в тому числі ірригоскопии.

  Стіл знімків з томографической приставкою

  У базовій конфігурації апарат оснащується багатофункціональним надійним столом, що має гарний зовнішній вигляд завдяки італійського дизайну. Система пошарової рентгенографії (томографії) дозволяє розширити види досліджень. Також можливі варіанти виконання, що розширюють клінічне застосування апарату за рахунок нових функцій. Ви можете вибрати будь-яку конфігурацію при виготовленні комплексу на замовлення.

  Вертикальна стійка

  За допомогою вертикальної стійки стає можливим виконувати всі дослідження в положенні пацієнта стоячи. Можливі різні варіанти вертикальних стійок. Ви можете вибрати будь-яку конфігурацію при виготовленні комплексу на замовлення.

  Штатив

  Штатив комплексу дозволяє позиціонувати рентгенівську трубку довільно щодо пацієнта. Особлива конструкція штатива РДА Clinomat дозволяє встановлювати комплекс практично в будь-якому приміщенні. Крім базового виконання також можливі конфігурації на замовлення.

  Опції:

  • Бездротовий детектор зі станцією управління, діагностичної станцією лікаря і мультиформатної камерою.
  • Система оцифровки зі станцією управління, діагностичної станцією лікаря і мультиформатної камерою.
  • Дозиметр.
  • Рентгенозащітная одяг.
  • Трифазний стабілізатор.

  Дізнайтеся у менеджера RadioMed додаткову інформацію про ITALRAY Clinomat, а також про будь-яке інше рентгенівське обладнання.

   

  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.