• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Клітка Фарадея

Під замовлення

Термін поставки: 5 днів

Новий
Замовити

Клітка Фарадея (радіочастотна кабіна, РЧ-кабіна) - це заземлений екранований кабінет для забезпечення захисту МРТ від зовнішніх радіочастотних перешкод. Виготовляється з немагнітного матеріалу, що володіє хорошою провідністю.

Можна зустріти різні назви цього виробу: щит Фарадея, РЧ-бокс, РЧ-кімната, екранована кімната, Faraday Cage.

Завдання радіочастотної кабіни - не пропустити електромагнітні сигнали і перешкоди від зовнішніх джерел в кімнату сканування і забезпечити необхідну якість сканування магнітно-резонансним томографом.

В даний час зовнішній вплив перешкод має тенденцію до зростання. Наскільки якісно буде вирішена задача захисту від зовнішніх і внутрішніх перешкод, залежить надійність і достовірність роботи МРТ.

Важливо, щоб радіочастотна кабіна була виконана на основі проектного завдання, в якому повинні бути вирішені питання:

  • Встановлено необхідну ефективність в заданому діапазоні частот.
  • Обрані матеріали для екрану, його розміри, кількість і тип дверних і віконних прорізів.
  • Обрані РЧ-вікно і РЧ-двері з відповідними параметрами.
  • Обрано варіант розміщення апаратури, що забезпечує мінімальні рівні перешкод і простоту фільтрації помехонесущіх мереж.
  • Визначено конструкція основних вузлів: способи з'єднання листів екрану, кріплення його до стін, підлоги і стелі; способи екранування вентиляційних систем і введення різних комунікацій.
  • Встановлено типи і кількість кабелів, що вводяться в екран. Обрані типи фільтрів і місця їх встановлення, виконані схеми розводки електромереж.
  • Обрані способи прокладки і введення нефільтрованих кабелів високої частоти, і кабелів, які несуть Несинусоїдальні струми або напруги.

Проектування РЧ-кабіни здійснюється індивідуально в залежності від плану приміщення, в якому буде встановлено МРТ. Для виготовлення клітки Фарадея сервісна служба RadioMed використовує каркас з дерев'яних брусів, алюмінієву або мідну обшивку в залежності від побажань клієнта і навколишнього рівня електромагнітних полів.

Важливий аспект забезпечення високої якості виготовлення - відсутність щілин і отворів в місцях стикування матеріалу після закінчення монтажу.

Ми гарантуємо якість виготовлення і монтажу клітки Фарадея при відмінному балансі ціни і експлуатаційних характеристик.

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.