• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Сканери для МРТ МРТ відкритого типу

МРТ відкритого типу

Hitachi AIRIS II – це високоефективний, висококласний відкритий МРТ-сканер. AIRIS II поєднує в собі напруженість поля в 0.3 Тесла і передову технологію постійного магніту для видатної якості зображення. Відкритий дизайн порталу, який надає легкий доступ з всіх чотирьох сторін і надає пацієнтові комфортні умови.

Ціна: 4 934 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Високотехнологічний МРТ Philips Panorama HFO відкритого типу, технічні та функціональні характеристики якого відповідають високопольним системам. Відкрита конструкція апарату забезпечує максимально комфортне розміщення пацієнтів, через що дозволяє легко проводити обстеження «складних» пацієнтів, які страждають на клаустрофобію і маленьким дітям.

Ціна: 10 619 266 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Hitachi AIRIS MATE 0.2T — низькопідлоговий томограф, який вважається лідером в дослідженнях кістково-м'язової системи. Система на постійному магніті. Томограф легкий і зручний, для встановлення потрібне невелике приміщення, менше двадцяти п'яти квадратних метрів.

Ціна: 6 319 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МРТ AIRIS Elite - це універсальний апарат з магнітом відкритого типу, який завдяки високій однорідності магнітного поля і високим значенням градієнтних полів, а також швидкості їх наростання, крім досліджень в травматології та ортопедії дозволяє проводити розширені дослідження в неврології. Модернізована мультипроцесорна система підвищує пропускну здатність.

Ціна: 5 872 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МРТ Aperto використовує найбільш потужний серед аналогів постійний магніт. APERTO – це нове рішення для МРТ-сканування 21 століття. Унікальна, одноопорна структура робить його єдиним у своєму роді панорамним відкритим МРТ-сканером в світі.

Ціна: 8 351 107 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

    Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.