• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Philips

Сучасний високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф. Забезпечує неперевершену діагностичну якість зображення.

Ціна: 6 993 197 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Сучасна система з новітнім програмним забезпеченням. Це система є відображенням того досвіду, з урахуванням тих доробок, що ми отримали з мультислайсера Elscint MXTWIN. Сканер Mx8000 в результаті видає найбільш досконалі і просунуті дані. Він може бути реконфігурований під двозрізовий, четирьохзрізовий або шістнадцятизрізовий комп`ютерний томограф.

Ціна: 3 434 800 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Простий і комфортний у використанні 16-канальний КТ-сканер з компактним дизайном і помірною вартістю, який забезпечує швидке отримання надточних результатів діагностичних досліджень.

Ціна: 4 764 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Потужний комп'ютерний томограф, який дозволяє проводити великий спектр досліджень виняткової якості, включаючи складні і чутливі до руху дослідження. Ідеальне рішення для відділення радіології - високопродуктивна система Brilliance підходить для проведення таких складних досліджень, як пульмонологія, колоноскопія і базова кардіологія.

Ціна: 4 430 116 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Ультразвуковий апарат преміум класу, що забезпечує неперевершену якість зображення при проведенні 2D і 3D досліджень, інтелектуальне управлення, обробка і зберігання отриманої в ході обстеження інформації, ергономічність системи.

Ціна: 1 529 594 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Простий в експлуатації і вдосконалений високопотужний томограф з коротким тунелем забезпечує оптимальний комфорт для пацієнта і високу якість зображення

Ціна: 5 243 804 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Philips Intera забезпечує необхідну потужність, швидкість і функціональність при проведенні всіх типів досліджень, включаючи томографію нервової системи, кістково-м'язової системи та черевної порожнини, томографію серця і параметричні дослідження, а також МР-спектроскопію. Доступна велика кількість котушок і спеціалізованих клінічних пакетів на консолі і робочій станції.

Дізнатись вартість Детальніше

Intera розроблена для того, щоб відповідати критеріям сучасних прогресивних центрів візуалізації (отримання зображення за допомогою рентгенографії, томографії та інших досліджень).

Ціна: 7 098 596 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Achieva 3.0T TX на базі технології MultiTransmit – це високопольна візуалізація будь-яких анатомічних областей з поліпшеними показниками швидкості і якості. Система відкриває нові можливості для проведення більш ефективних досліджень тулуба, серця і молочних залоз. Технологія MultiTransmit дає можливість застосовувати персональний підхід до пацієнта через індивідуальні настройки для поліпшення однорідності зображень і однаковості одержуваних результатів.

Ціна: 18 154 580 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МР-томографи з високою напруженістю поля Philips АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань і багатогранність забезпечують свободу робочого процесу, проведення необхідних досліджень і отримання необхідних результатів.

Ціна: 10 396 004 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Високотехнологічний МРТ Philips Panorama HFO відкритого типу, технічні та функціональні характеристики якого відповідають високопольним системам. Відкрита конструкція апарату забезпечує максимально комфортне розміщення пацієнтів, через що дозволяє легко проводити обстеження «складних» пацієнтів, які страждають на клаустрофобію і маленьким дітям.

Ціна: 10 619 266 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Більш висока та стабільна якість зображень у всіх областях застосування системи поєднується з клінічної універсальністю, що дозволяє розширити область застосування МРТ і використовувати цей томограф в таких областях, як онкологія і МРТ всього тіла.

Ціна: 18 811 264 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Цифрова рентгенівська система DigitalDiagnost - висока продуктивність, готовність до будь-яких досліджень, чудова якість зображень. Дозволить підібрати конфігурацію, яка оптимально підійде до конкретних завдань клініки, її робочим процесам і бюджетним можливостям.

Дізнатись вартість Детальніше

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.