• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Philips Achieva 3T

Ціна:

18 154 580 грн

Під замовлення

Рік виробництва: 2006

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 9 тижнів

Відновлений
Придбати

Philips Achieva 3.0T на базі технології MultiTransmit – це високопольна візуалізація будь-яких анатомічних областей з поліпшеними показниками швидкості і якості. Система відкриває нові можливості для проведення більш ефективних досліджень тулуба, серця і молочних залоз. Технологія MultiTransmit дає можливість застосовувати персональний підхід до пацієнта через індивідуальні настройки для поліпшення однорідності зображень і однаковості одержуваних результатів.

Магнітно-резонансний томограф Achieva 3.0T TX дозволяє впоратися з фундаментальними проблемами застосування високопольних МРТ. Застосовувана в цьому унікальному МР-томографі технологія паралельної РЧ-передачі MultiTransmit зменшує діелектричне затінення, забезпечуючи однорідність і узгодженість зображень і підвищуючи швидкість сканування. Це дозволяє використовувати МРТ з напруженістю поля 3 Тл для дослідження молочних залоз і всього тіла.

Технологія паралельної РЧ передачі дозволяє адаптувати систему до індивідуальних особливостей пацієнта. Завдяки використанню декількох РЧ-джерел, технологія MultiTransmit дає можливість адаптувати РЧ сигнали до особливостей конкретного пацієнта за рахунок шимування. Тим самим забезпечується висока однорідність і узгодженість зображень, що надзвичайно важливо при дослідженні молочних залоз і всього тіла.

За рахунок використання декількох РЧ-джерел технологія MultiTransmit дозволяє знизити локальний питомий коефіцієнт поглинання (SAR) і оптимізувати управління РЧ-енергією, що скорочує тривалість сканування на величину до 40%.

Переваги:

  •  Підвищена однорідність і узгодженість зображень при широкому діапазоні областей застосування;
  •  Підвищена пропускна здатність за рахунок збільшення швидкості сканування і зменшення числа повторних досліджень;
  •  Підвищення достовірності діагностичних результатів;
  •  Розширення контингенту обстежуваних пацієнтів дозволяє видавати більше направлень до фахівців.

Технології:

MultiTransmit

Технологія паралельної РЧ передачі MultiTransmit спирається на використанні декількох незалежних РЧ-джерел, кожне з яких автономно підлаштовується до анатомічних особливостей конкретного пацієнта, що дає можливість знизити нерівномірність розподілу радіочастотного випромінювання і тим самим вирішити проблему діелектричного затінення. Крім того, більш рівномірний розподіл радіочастотного випромінювання дозволяє підвищити швидкість сканування.

SmartExam

Здійснення узгоджених і відтворюваних МРТ досліджень одним клацанням миші. Автоматичне управління плануванням досліджень, скануванням і обробкою результатів МРТ.

FreeWave

FreeWave   це нове покоління МРТ-сканерів, які готові задовольнити потреби в діагностичній візуалізації завтрашнього дня.

SENSE-спектроскопія

Технологія SENSE, золотий стандарт паралельної візуалізації, сумісна практично з будь-яким методом сканування. Вона скорочує тривалість дослідження і підвищує тимчасову і просторову роздільну здатність.

ExamCards

Програмний модуль ExamCards містить комплекс знімків, необхідних для повного МР-дослідження, інформація про них включена в єдиний файл, який завантажується безпосередньо в МР-томограф Philips, забезпечуючи швидкі і надійні результати.

 


 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.