• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Philips Digital Diagnost

Є в наявності

Рік виробництва: 2011

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 6-8 тижнів

Відновлений
Дізнатись вартість

Цифрова рентгенівська система Philips Digital Diagnost

Техничні особливості

Генератор Optimus
Потужність генератора, кВт 65
Детектор Trixell 4600 (2 штуки)
Трубка SRO 33100 ROT 360, 2017 року, нова

Основні параметри апарата

Діапазон, кВ 40-150
Діапазон экспозиції, мАс 0,5-600
Размір деки стола, см 240 см x 75 см
Вертикальне переміщення стола 51,5 см до 91,5 см від пола
Фокусна пляма, см 0.6/1.2
Номінальний размеір детектора, см 35х43
Размір пікселя, мкм 10 пикселів на мм
Динамічний діапазон, бит 12
Продуктивність, знімків/година 43-92
Варіант встановлення потолочне
Тип екрана LCD
Загальна рентгенологія +
педіатрія +
Підтримка DICOM +
Живлення 480 В, 3 фази
Бокова стійка +

Переваги

Висока продуктивність

Ви можете приймати більше 250 пацієнтів в день і проводити дослідження як зі стаціонарної
вертикальною стійкою, так і з універсальної пересувної стійкою. Пересувна вертикальна стійка дозволяє проводити зйомку з верхнього і бічного положення, а також з положення під столом і швидко переходити від дослідження пацієнта на столі до дослідження грудної клітини без переміщення і повторного укладання пацієнта.

Широкі можливості по конфігурації
Виберіть конфігурацію з фіксованими детекторами на столі і вертикальній стійці, що забезпечує максимальну пропускну здатність кабінету. Для збільшення пропускної здатності ви можете включити в конфігурацію обладнання до 3 детекторів: два фіксованих на столі і вертикальній стійці і один переносний, якийдозволяє проводити зйомку в довільній проекції.

Готовність до будь-яких досліджень
Ви зможете проводити зйомку при вертикальному, горизонтальному і сидячому положенні пацієнта і отримувати зображення в складних косих проекціях. При цьому перейти від зйомки з положенням детектора під столом до дослідження грудної клітини можна одним натисканням кнопки. Панелі управління розташовані по обидва боки детектора, що дозволяє швидко перемістити його в потрібне положення і відрегулювати параметри колімації.

Автоматичне позиціонування
Під час позиціонування функція відстеження автоматично приводить положення рентгенівської трубки і детектора у відповідність з необхідною відстанню джерело-зображення. Ви можете без зусиль відрегулювати положення приймача зображення на вертикальній стійці, стоячи поруч з пацієнтом, так як трубка буде автоматично переміщатися слідом за детектором. А функція автоматичного позиціонування дозволить перемістити детектор в одне з заздалегідь заданих положень для найбільш часто зустрічаються досліджень.

Детектори, що забезпечують результат
Безумовними достоїнствами детектора є розширення конфігурації рентгенівської системи і можливість її вибору відповідно до бюджету завдяки наявності приймачів бездротового детектора в столі і вертикальній стійці, і додаткової можливості використання одного детектора для систем цифрової рентгенографії, мобільних цифрових рентгенівських апаратів і систем цифрової рентгенографії і рентгеноскопії Philips.

Чудова якість зображень - основа успішного лікування
Компанія Philips стала першою компанією, яка застосувала в цифрової рентгенографії обробку зображень з різними рівнями роздільної здатності. Для цього була створена програма стандартизованого підвищення якості зображень UNIQUE. Ця програма покращує контрастність і деталізацію зображень завдяки оптимізації всіх етапів їх отримання, від зйомки до аналізу і друку. А фірмова розробка компанії Philips - VarioFocus - дозволяє забезпечити високу якість зображень вже на рівні рентгенівської трубки.

Опція VarioFocus

Philips робить все можливе для забезпечення чудової якості зображень. Опція VarioFocus дозволяє скористатися спеціальною функцією рентгенівського генератора для досягнення високої роздільної здатності за рахунок використання одночасно малого і великого катода трубки. Це дозволяє об'єднати високий дозвіл малого фокусної плями з високою потужністю великого фокусної плями, збільшивши тим самим термін служби трубки.

Додаткову інформацію по апарату, а також іншому рентгенівському обладнанню, Ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.