• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Публікації PHILIPS ВИЗНАНО КРАЩИМ ВИРОБНИКОМ УЗД СКАНЕРІВ

PHILIPS ВИЗНАНО КРАЩИМ ВИРОБНИКОМ УЗД СКАНЕРІВ

Сьогодні на ринку медичної техніки представлено достатньо ультразвукових апаратів. Тому перед медичними організаціями, що тільки починають працювати, постає справедливе і непросте питання: Який же апарат вибрати?

Одними з найбільш популярних УЗ сканерів є апарати марки Philips Healthcare. Довіра до цих апаратів зміцнювалася роками, враховуючи обізнаність як про саму компанію Philips, так і про високу якість її товарів.

Ультразвукові апарати, вироблені торговою маркою - Philips Healthcare (займається виробництвом і технічним обслуговуванням медичної техніки, входить до складу величезного міжнародного концерну Philips), мають ряд своїх переваг, за які компанія в 2012 році була визнала лідером в рейтингу універсальних і спеціалізованих ультразвукових систем (за заявою незалежної всесвітньо відомої дослідницької компанії KLAS).

Медичне обладнання бренду протягом багатьох років неодноразово займало лідируючі позиції в рейтингах найпопулярніших ультразвукових пристроїв.

Бренд Philips Healthcare з'явився на ринку медичної техніки ще в 1918-му році. Однак якісні апарати і впровадження численних інновацій дозволило здійснити швидкий розвиток і зайняти свою нішу.

У виробництві тільки ультразвукових систем на сьогоднішній день задіяно більше 33 тис. працівників. Виробничі потужності марки розташовані по всьому світу, зокрема в США, Німеччині, Голландії і т.д. За роки існування Philips істотно досяг успіху у виробництві систем візуалізації. Стрімкий розвиток світового лідера обумовлений нескінченними інноваціями і модернізацією медичного обладнання, а також впровадженням нових технологій Philips SonoCT, PureWave і xMATRIX. Завдяки яким УЗД апарати бренду Philips виконують до 250 млрд. операцій в секунду, і при цьому зберігаючи найвищу якість візуалізації.

Рівень якості досліджень підтримується за допомогою використання ультразвукових датчиків, що володіють потужною технологією максимально точного перетворення ультразвукового променю в цифровий сигнал для візуалізації органів пацієнта.

УЗ апарат Philips ie33 Одне з недавніх досягнень Philips можна позначити вихід на ринок уз сканерів iU22 і iE33. Апарати призначені для виконання широкого спектру діагностичних завдань, проте найбільш ефективно застосовуються в області кардіології та дослідження судин. Виробники повідомили, що основними факторами при створенні цих апаратів були турбота про пацієнта і забезпечення чудової якості візуалізації. Дуже популярними моделями УЗД апаратів серед споживачів є вже зарекомендовані HD15, HD11 XE, HD 9, HD 7 і інші.

Одним словом, УЗД апарати Philips це надійна техніка, з якою впевненим операторам ринку ультразвукової діагностики дійсно складно змагатися.