• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Готові рішення

Готові рішення

Наша компанія спеціалізується на постачанні медичного обладнання для візуалізації. Поставка системи включає в себе цілий спектр послуг від деінсталяції і транспортування до запуску обладнання в експлуатацію. Ми називаємо це ГОТОВІ РІШЕННЯ. Ви можете замовити у нас готове рішення для апарату, що Вас зацікавив, або вибрати лише необхідні вам послуги.

Послуги, які входять у вартість поставки:

Етап Термін

Послуги

1

2

Вибір системи

Наші менеджери і фахівці з обладнання підберуть Вам систему, яка впишеться в рамки Вашого бюджету і буде повністю відповідати поставленим цілям.

2

10

Відбір системи


При замовленні обладнання ми відбираємо кращі системи. Якщо мова йде про відновлення, ми купуємо системи, які були встановлені в елітних госпіталях, які бережно експлуатувалися і мають чисту сервісну історію (обслуговувалося виробником, не було квенчів і т.д.).

3

10

Об'єкт і технична документація

Ми оцінимо ваше приміщення щодо можливості встановлення обраної системи, враховуючи всі його особливості, а потім розробимо необхідну технічну документацію, щоб підготувати його для апарату.

4

21

Відновлення

Відновлення - складний, комплексний процес, який перетворює не новий апарат в новий. Відновлена система дорівнює по продуктивності і зовнішньому вигляду новим системам, але при цьому її вартість нижча приблизно в два рази. Процес відновлення включає:
 

 • 1. Оновлення механіки апарату.
 • 2. Оновлення компонентів, пов'язаних з електрикою.
 • 3. Косметичне відновлення.
 • 4. Тестування системи.

5

45

Доставка і страхування

Медичне обладнання для візуалізації це серйозні і дорогі апарати, тому на даному етапі ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які після багатьох років співпраці і виконаних проектів стали нашими партнерами.

6

2

Сертифікація і митне оформлення

Ми працюємо виключно з сертифікованими апаратами, у яких є відповідний реєстраційний сертифікат. Тому, що системи, що ми поставляємо, проходять митницю швидко і без будь-яких затримок.

7

21

Клітка Фарадея (для МРТ).

Ми виготовляємо алюмінієву Клітку Фарадея, виконуэмо її установку, а потім налаштовуємо і тестуємо її, щоб обладнання працювало правильно.

8

2

Занесення, розміщення та ін. такелажні работи

Наша компанія володіє дуже вагомим досвідом проведення всього комплексу такелажних робіт. Ми зможемо провести їх і вночі, і якщо в день занесення не пощастить з погодою; занесення апарата через дах теж не становитиме для нас проблеми (це стосується апаратів з величезними магнітами). У нас є всі необхідні інструменти і ресурси, що оперативно і акуратно занести в приміщення магніти вагою до 19 тонн.

9

25

Інсталляція
Напевно найважливіший етап усього процесу. Включає:

 • 1. Монтаж. Система монтується на місці, вказаному в технічній документації. Здійснюється нашими фахівцями, кожен з яких має нішеву; спеціалізацію в певному класі устаткування і до 20 років досвіду роботи в ній
 • 2. Кабелювання
 • 3. Запуск в експлуатацію. Наші інженери проводять запуск обладнання та інструкції з техніки безпеки, що особливо важливо для систем з 1.5Т магнітами і вище.

10

12

Гарантійне обслуговування

Базова гарантія на все апарати – 12 місяців. Час, витрачений на сервісне обслуговування, завжди можна скоротити, щоб ви продовжували приймати пацієнтів, не відхиляючись від свого звичайного режиму. Саме це і є нашою метою, саме тому ми обслуговуємо обладнання 24/7. У нас на складах завжди зберігаються запчастини на екстрені випадки (якщо необхідної деталі немає у нас, вона буде доставлена в найкоротші терміни з одного з партнерських складів). Потім, наші інженери прибудуть на об'єкт і вирішать проблему настільки швидко, наскільки це можливо.

Подальше обслуговування. Ви можете продовжити термін обслуговування після закінчення періоду стандартної гарантії, вибравши один з наших пакетів пост-гарантійного обслуговування, що покликані істотно знизити ваші витрати.

Додаткові послуги, які можуть вам знадобитися для організації свого бізнесу:

 • Реєстрація компанії з різними формами власності для ведення медичного бізнесу (статут, статутний капітал, юридичну адресу, персонал - директор, гл. бухгалтер, банківський рахунок)
 • Отримання ліцензії на медичну практику: довідка МТБ, виконання кваліфікаційних вимог по персоналу
 • Оцінка доцільності початку бізнесу в пропонованому місці
 • Опорно-руховий апарат
 • Комплексна оцінка декількох місць для розміщення центрів в місті
 • Підготовка бізнес-плану щодо пропонованого проекту
 • Оцінка платоспроможності пацієнтів в цьому регіоні
 • Оцінка і подальше забезпечення необхідної кількості пацієнтів в день
 • Поставка запчастин і додаткового устаткування (лазерний принтер, робоча станція, чиллер, виготовлення і монтаж клітки Фарадея)
   

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога в реалізації проекту, ми завжди готові допомогти:

+38 (044) 333-60-10

sales@radio-med.com.ua