• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10

Сервіс МРТ/КТ

Послуги компанії з сервісного обслуговування МРТ і КТ систем включають в себе:

 • інспекцію систем,
 • професійну деінсталяцію,
 • відновлення / оновлення системи,
 • упаковку і страхування обладнання,
 • доставку,
 • підготовку проекту під Ваше приміщення,
 • виготовлення і установку клітки Фарадея,
 • інсталяцію,
 • навчання персоналу,
 • гарантійне і подальше обслуговування систем.

Всі наші послуги доступні окремо і виробляються навченими інженерами компанії, відповідають стандартам і вимогам, необхідним для якісної роботи обладнання.

ІНСПЕКЦІЯ СИСТЕМ

При виборі системи ми завжди відправляємо інженера на інспекцію системи для перевірки і виявлення недоліків. У разі невідповідності системи заявленим якостям, проводиться негайна заміна і підбір іншого обладнання.

ДЕІНСТАЛЯЦІЯ

Після вибору системи фахівці проводять повну деінсталяцію системи, що дозволяє упакувати її і скласти на місці установки.

ВІДНОВЛЕННЯ/ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМ

Відновлення/оновлення - це складний багатоступінчастий процес, який здійснюється висококваліфікованими інженерами на заводі наших партнерів в США і Європі. Мета процесу     отримати систему, яка по надійності роботи, ресурсу та функціональним характеристикам не поступається новій. У процесі оновлення проводиться демонтаж системи, тестуються її вузли, проводиться заміна деталей, що використали свій ресурс або близьких до цього. З протестованих вузлів знову збирається апарат, після чого вже зібраний МРТ піддається серії тестів на спеціалізованому обладнанні. Процес відновлення закінчується лише після досягнення 100% відповідності характеристик апарату вимогам виробника.

УПАКОВКА, ТРАНСПОРТУВАННЯ І СТРАХУВАННЯ СИСТЕМ

Для безпечного транспортування обладнання важливим і значущим елементом є правильна упаковка систем. Кожна система пакується на замовлення і для кожної виготовляється індивідуальна упаковка відповідно до розмірів і ваги. Ми співпрацюємо тільки з світовими лідерами із здійснення перевезень, морським, авіа та наземним транспортом. Все обладнання підлягає обов'язковому страхуванню з моменту відправки і до моменту установки у кінцевого користувача.

Детальніше про логістику медичного обладнання

ПЛАНУВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ

Одним з основних факторів коректної роботи обладнання є вибір і правильне планування приміщення. Наші фахівці попередньо виїжджають на місце, роблять необхідні виміри і надають технічні вимоги на приміщення. Такі вимоги включають в себе: план розташування обладнання, електричні специфікації, вимоги щодо води/електрики, товщини стін, перекриттів, навантаження на несучі елементи приміщення і ін.

ВСТАНОВЛЕННЯ

Для встановлення систем залучаються всі необхідні ресурси, матеріали та інструменти, які необхідні для того чи іншого обладнання. Всі проекти із встановлення проводяться тільки професіоналами, що спеціалізуються на конкретних брендах і володіють знаннями і досвідом для успішного і якісного завершення проекту.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обов'язковою умовою співпраці з клієнтами є гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що постачається, що включає швидке й ефективне реагування на запити щодо виїзду фахівців та усунення несправностей.

 

Зв'яжіться з нами і отримаєте детальну інформацію про наші послуги та ціни:

+38 (044) 333-60-10 

service@radio-med.com