• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Про компанію

Про компанію

  1. Радіомед - 1 з лідерів на ринку поставок медичного обладнання.

  2. Ми подбаємо про 2 фактори успіху Вашого бізнесу  якісні системи і кращий сервіс

  3. Протягом 3 років ми активно беремо участь в благодійності.

  4. Довіра, надійність, досвід, індивідуальний підхід  –  4 переваги співпраці з нами.

  5. Ми пишаємося якістю виконаних проектів за 6 років успішної роботи на світовій арені.

Компанія Радіомед – надійний постачальник діагностичного медичного обладнання та міжнародна компанія з офісами в Україні, Казахстані, Росії, а також на території США - в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Ми пропонуємо нові сучасні системи або вживані оновлені апарати провідних світових виробників: Philips, Siemens, Hitachi, General Electric, Samsung Medison, Mindray, Toshiba. Ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи такі специфічні послуги як організацію бізнесу під ключ, навчання персоналу (в т.ч. медичного), юридичні консультації, а також всілякі фінансові послуги.

ПРИНЦИПИ роботи нашої компанії ґрунтуються на відповідальних і довірливих стосунках з нашими партнерами і клієнтами. За роки наполегливої праці ми здійснили безліч різних за складністю проектів у багатьох країнах. Ми прагнемо запропонувати кожному клієнтові індивідуальну програму обслуговування, яка забезпечить впевненість при покупці і подальше процвітання Вашого бізнесу.

Ми ретельно відбираємо системи кращих виробників і знаходимося в постійному процесі контролю за якістю сервісу, що дозволяє нам рости і розвиватися разом з нашими  КЛІЄНТАМИ.

РадіоМед - офіційний дистриб`ютор SAMSUNG MEDISON в Україні