• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Проект приміщення

Під замовлення

Замовити

Оскільки процедура МРТ пов'язана з випромінюванням, кабінет діагностики повинен бути організований особливим чином. Необхідно забезпечити відповідне екранування стін, щоб запобігти поширенню випромінювання будівлею і захистити людей і устаткування в інших відділеннях від його впливу. Необхідно також забезпечити максимальний захист медичного персоналу від небажаного впливу всередині кабінету, а також необхідну вентиляцію приміщення і самого томографа.

Захист здійснюється за допомогою створення екранів. Конструкція даної системи розраховується нашими фахівцями відповідно до встановлених будівельних норм і проектується індивідуально для конкретного приміщення. Наша компанія накопичила значний досвід проектування кабінетів МРТ для різних медичних установ. Ми пропонуємо кваліфіковані консультації фахівців по кожному об'єкту, забезпечуємо розробку проектної документації та кошторисних розрахунків, а також контролюємо реалізацію кожного розробленого нашою компанією проекту.

Проект буде надано вам протягом двох тижнів з моменту укладення контракту і буде включати в себе абсолютно всі необхідні для проектної організації матеріали.

1. Загальні технічні умови

2. Вимоги по електроенергії

4. Вказівки щодо архітектури

5. Мінімальні вимоги щодо підготовки місця будівництва

6. Вимоги з кондиціонування

7. Примітки щодо магнітно-резонансної томографії

8. Інформація про опорні конструкції обладнання

9. Акустичний шум

10. Вимоги ОВКВ щодо розміщення загального обладнання

11. Однорідність магнітного поля

12. Вимоги щодо радіочастотного екранування

13. Допустимі значення напруженості поля

15. Примітки щодо радіочастотного екрануючого кожуха і багато іншого

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.