• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Рентгени

Рентгени

Купити новий або відновлений апарат рентген в Україні, Києві. Продаж вживаних рентгенів за вигідними цінами. Установка, повний супровід і гарантія ☎ +38 (044) 333-60-10

Переносний рентгенівський апарат DIG-360 з рентгенівською трубкою компанії TOSHIBA. Апарат може використовуватися як встановлений на мобільну стійку і використовуватися як палатний пересувний апарат, так і без неї. Завдяки цьому можна робити рентгенівські знімки при будь-якому положенні пацієнта, в тому числі і в польових умовах.

Дізнатись вартість Детальніше

Невеликі вагогабаритні параметри апарату роблять його незамінним при використанні в будь-якій точці лікувального закладу. Застосування високочастотного генератора дозволяє виконувати дослідження при високій стабільності і лінійності вихідних параметрів.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифрова рентгенівська система DigitalDiagnost - висока продуктивність, готовність до будь-яких досліджень, чудова якість зображень. Дозволить підібрати конфігурацію, яка оптимально підійде до конкретних завдань клініки, її робочим процесам і бюджетним можливостям.

Дізнатись вартість Детальніше

Xstrahl 100 - низькоенергетична система радіотерапії для використання в дерматології. Може мати настінне або стельове кріплення.

Дізнатись вартість Детальніше

ITALRAY Carmex - мобільний рентгено-хірургічний апарат типу С-дуга, що дозволяє проводити в умовах операційної постійну і імпульсну рентгеноскопію. Завдяки застосуванню новітніх технологій Carmex володіє високим ступенем захисту персоналу і пацієнта від впливу рентгенівського опромінення.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифровий повноформатний флюорограф (цифровий рентгенівський апарат на 1 робоче місце) на якому можливе виконання знімків черепа, грудної клітини, черевної порожнини, органів тазу, нижніх кінцівок (до коліна) на базі плоскопанельного детектора 43х43 см.

Дізнатись вартість Детальніше

Xstrahl 150 - стаціонарний рентген-терапевтичний пристрій, який відрізняється помірним енергоспоживанням і можливістю кріплення як на підлогу, так і стелю процедурного кабінету.

Дізнатись вартість Детальніше

Jumong E - це цифровий рентгенографічний апарат на два робочих місця з підлоговим кріпленням рентгенівської трубки і одним цифровим плоскопанельних детектором виробництва корейської компанії SG HealthCare.

Дізнатись вартість Детальніше

Апарат на 1 робоче місце Clinomat з вертикальною стійкою є надійним і сучасним цифровим флюорографом відкритого типу. На базі шасі автомобіля стає можливим проводити скринінгові обстеження в віддалених районах.

Узнать цену Детальніше

Jumong M - це цифровий рентгенографічний апарат на два робочих місця з стельовим кріпленням рентгенівської трубки і одним цифровим плоскопанельним детектором (виробництва корейської компанії SG HealthCare).

Дізнатись вартість Детальніше

Система рентгенотерапії Xstrahl 200 - апарат для проведення глибокої рентгенотерапії. Ідеально підходить для лікування шкірних форм раку, паліативного лікування пухлин більш глибоких локалізацій, а так само для лікування захворювань не онкологічного характеру.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифровий рентгенодіагностичний апарат, оснащений цифровим повноформатним детектором, на якому можливе виконання всіх видів рентгенографії: знімків черепа, грудної клітки, черевної порожнини, органів таза, нижніх кінцівок (до коліна).

Дізнатись вартість Детальніше

Рентгенівський опромінювач Xstrahl RS320 забезпечує безпечне опромінення біологічних зразків in vitro і in vivo в лабораторних умовах.

Дізнатись вартість Детальніше

Рентгенівський комплекс Clinomat на 3 робочих місця - універсальний варіант для всіх видів методів рентгенологічних досліджень, призначений для виконання рентгенографії, томографії та рентгеноскопії.

Дізнатись вартість Детальніше

Система RFM-525HF - це рентгенографічний комплекс на два робочих місця, для проведення широкого діапазону досліджень високого рівня візуалізації. Висока якість рентгенівських знімків і довговічність служби рентгенівської трубки забезпечуються наявністю високочастотного генератора, що забезпечує рівномірний імпульс напруги.

Дізнатись вартість Детальніше

  Купити рентген апарат новий або відновлений в Україні 

  Якісна і правильно виконана діагностика - це хороша запорука ефективного лікування. Для того щоб лікар допоміг вилікувати те чи інше захворювання його необхідно для початку правильно діагностувати. Одним з найбільш поширених і затребуваних методів діагностики є використання рентген-апаратів.

  Рентген-апарати нові і вживані дозволяють грамотно і швидко діагностувати найрізноманітніші захворювання і проблеми зі здоров'ям. Їх використання доцільне практично в будь-якій області медицини, починаючи від районної поліклініки і закінчуючи спеціалізованими установами, наприклад стоматології.

  Хороший рентген апарат дозволяє працювати з різними групами органів і виявляти патології в різних областях. Це діагностування кісткових тканин, м'яких, органів і багато іншого. Все залежить від кваліфікації лікаря і його області роботи.

  Сьогодні спостерігається стрімкий розвиток медичного обладнання, в тому числі і діагностичного. Найчастіше рентген-апарати нові і б.у поділяють на два основних види:

  1. Так звані плівкові апарати, які можна зустріти в будь-якій районній лікарні. Тут, як і багато років тому для роботи використовуються спеціальні плівки.

  2. Цифрові моделі є більш сучасним типом обладнання, де для роботи використовуються вже цифрові носії. Працювати з таким обладнанням простіше.

  Також апарати можна розділити на стаціонарні, які використовуються у великих медичних центрах і лікарнях і на мобільні, які мають невелику вагу і компактними розмірами, тому їх можна переміщувати між кабінетами або клініками.

  Компактні переносні апарати можна використовувати безпосередньо в кареті швидкої або в інших місцях. Але з іншого боку вони відрізняються меншою функціональністю, це плата за компактні розміри і невелику вагу.

  Для того щоб підібрати рентген-апарат необхідно для початку чітко поставити завдання, з якими йому доведеться працювати. Одна справа застосування такого обладнання в діагностичному центрі або в великій лікарні і інша справа в стоматологічному кабінеті, або в спеціалізованій невеликій установі.

   

  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.