• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Шимування магніту мрт

Під замовлення

Замовити

Магніто-резонансна томографія набирає популярності через забезпечення найбільш точних результатів дослідження при абсолютній нешкідливості (відсутності негативного впливу) для організму пацієнтів.

Ключовим елементом МРТ-діагностики є магніт, який створює магнітне поле високого ступеня однорідності і володіє низьким випаровуванням гелію. Для отримання візуалізації зображень високої якості при проведенні обстежень важливо уникати стану неоднорідності магнітного поля, який може бути викликаний дією самого магніту, феромагнітними об'єктами або безпосередньо тілом пацієнта. Тому, для забезпечення однорідності магнітного поля використовується шимування.

Методи шимування:

  • Пасивне шимування відтворюється за допомогою встановлення і налаштування спеціального обладнання і не вимагає регулярного технічного обслуговування.
  • Активне шимування    процес коригування неоднорідності магніту, зумовленої присутністю пацієнта. Регулювання однорідності виконується активно під час процедури попереднього сканування пацієнта, позиційованим в каналі магніту. Оптимальна однорідність поля і якість зображення досягаються для кожного пацієнта або для деяких імпульсних послідовностей, що забезпечує високу якість візуалізації зображень з придушенням сигналу жиру і ехо-планарних (EPI) зображень.

Якщо вам необхідно провести шимування вашого апарату довіртесь професіоналам. Наші кваліфіковані фахівці в найкоротші терміни проведуть діагностику та налагодження вашої системи.

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.