• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Siemens

Високопродуктивне робоче місце для використання в мамографії для скринінгу, діагностики та стереотаксичної біопсії пацієнтів у положеннях стоячи, сидячи та лежачи. Забезпечує високу якість зображень, простоту і легкість позиціонування пацієнтів і дозволяє виконувати всі типи мамографічних досліджень (оглядові знімки, точкова компресія, збільшення зображень для детальної діагностики і т.д.).

Дізнатись вартість Детальніше

Siemens Mammomat Inspiration - це повністю цифрова модульна мамографічна система з плоским рентгенівським детектором 24х30 см. Архітектура апарату забезпечує єдину платформу для скринінгу, діагностики, стереотаксичної біопсії і тривимірного томосинтезу.

Дізнатись вартість Детальніше

Artis zee - нова назва сімейства систем, що застосовуються в інтервенцій рентгенології і кардіології. Пацієнти і лікарі все частіше віддають перевагу малоінвазивним втручанням, оскільки, крім іншого, такі процедури зазвичай можна проводити під місцевою анестезією, при цьому термін госпіталізації або амбулаторного спостереження в порівнянні зі звичайними хірургічними методами істотно скорочується.

Дізнатись вартість Детальніше

Високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф з мінімальної 0.5 сек тривалістю повного 360 скану і тривалістю спіралі 100 сек із забезпеченням діагностичної якості зображення (виконанням специфікованою роздільною здатністю).

Ціна: 3 268 600 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

SOMATOM Sensation 16. - це сучасний високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф. Забезпечує неперевершену діагностичну якість зображення. (специфікована низько контрастна і високо контрастна роздільна здатність).

Ціна: 4 653 600 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше. Текст сторінки : Siemens Acuson X 300 - Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше.

Ціна: 688 345 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Це унікальне поєднання діагностичної ефективності, ергономічності, масштабованості і рентабельності. Ця компактна мобільна система розрахована не тільки на вирішення нинішніх клінічних завдань, а й на майбутній розвиток ультразвукової діагностики в міру зростання вимог пацієнтів і появи нових клінічних додатків.

Ціна: 598 320 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Ціна: 8 803 780 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Siemens 1.5Тл MAGNETOM Avanto - нова система магнітно-резонансної візуалізації для всього тіла (повний спектр клінічних додатків), вперше оснащена Tim технологією.

Ціна: 15 513 856 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Дослідження з використанням методу Tim дозволяють оцінювати вплив серцево-судинних захворювань на стан всього тіла в рамках одного дослідження без зміни положення пацієнта: наприклад, артеріосклероз і діабет впливають не тільки на серце, а й на інші органи і судинні системи. При діабеті можна проаналізувати стан нирок разом з серцем і всією судинною системою, виконавши одне дослідження з високою роздільною здатністю.

Ціна: 19 292 136 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.