• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Мамографи Siemens Mammomat Inspiration

Siemens Mammomat Inspiration

Під замовлення

Рік виробництва: 2009

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 6-8 тижнів

Відновлений
Дізнатись вартість

Повністю цифровий мамографічний апарат Siemens MAMMOMAT Inspiration є новітньою розробкою Siemens.

Основна перевага системи - низька доза випромінювання при постановці точного діагнозу. Ця система підтримує три комбінації анод/фільтр, які можуть вибиратися в залежності від щільності і товщини молочних залоз. Функція Opdose автоматично вибирає оптимальне поєднання анода і фільтра і мінімальну достатню дозу в залежності від індивідуальних особливостей молочних залоз жінки. Інтелектуальна функція Opcomp продовжує стиснення лише до тих пір, поки молочна залоза залишається м'якою і податливою, тому система зупиняється в точці оптимальної компресії. Програмне забезпечення OpView відповідає всім потребам ЛПУ, його можна адаптувати відповідно до особистих переваг лікаря.

Особливості Siemens MAMMOMAT Inspiration:

  • Отримання зображень одним натисканням миші Мамограф Siemens MAMMOMAT Inspiration допомагає раціонально організувати час роботи лікаря. Після завершення дослідження система автоматично відкриває вікно програми планування процедур. Після цього для вибору пацієнта і відкриття вікна дослідження досить натиснути кнопку миші. Завершується дослідження також одним натисканням кнопки миші.
  • Детектор на основі аморфного селену з видачею цифрового сигналу Детектор на основі аморфного селену перетворює енергію рентгенівського випромінювання в електричний сигнал. У порівнянні з детекторами з непрямим перетворенням сигналу з іншими технологіями, потужність поглинання детектора з аморфного селену вища в низькоенергетичному діапазоні. Це дає можливість збільшити просторову роздільну здатність.
  • Ізоцентричний поворот Завдяки функції ізоцентричного повороту, центр детектора завжди залишається на одній і тій же висоті незалежно від того, яке положення буде використовуватися для отримання наступного знімка. Для переходу до наступного дослідження досить натиснути всього одну кнопку.

У нас ви можете придбати як новий, так і відновлений апарат цієї моделі.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.