• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Siemens Somatom 4sl

Ціна:

3 268 600 грн

Є в наявності

Новий
Придбати

Siemens Somatom Sensation 4-зрізовий

Високопродуктивний спіральний мультизрізовий (8 зрізів/сек) комп'ютерний томограф з мінімальної 0.5 сек тривалістю повного 360 скану і тривалістю спіралі 100 сек із забезпеченням діагностичної якості зображення (виконанням специфікованою роздільною здатністю).

Дозволяє отримувати зрізи товщиною до 0.5 мм  з просторовою роздільною здатністю до 0.17 мкм. Надає в повному обсязі низькодозні Сіменс-технології (UFC детектор, CARE Filter, CARE Dose, SureView, CARE Vision з HandCARE, ECG Dose Pulsing, SoftSCAN, Pediatric SCAN, Preventive CARE і т.д.).

Простота і інтуїтивність проведення обстеження забезпечується мультимодальною програмною платформою і користувальницьким інтерфейсом.

Безпека інвестицій гарантується безперервним оновленням (syngo EVOLVE) програмних і комп'ютерних модулів (при стандартному постачанні - протягом 5 років), а також модернізацією сканера (Evolve програма) до більш високих технологій комп'ютерної томографії (менша тривалість скану, велика довжина спіралі і мультизрізова технологія).

Має широкий набір програмних і програмно-апаратних клінічних пакетів для вирішення різноманітних діагностичних завдань. Дозволяє проводити кардіологічні обстеження аж до коронарної ангіографії (пакети HeartView CT з CardioFilter і Calcium Scoring).

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.