• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Siemens Symphony 1.5T

Ціна:

8 803 780 грн

Під замовлення

Рік виробництва: 2003

Гарантія: 12 місяців

Термін поставки: 9 тижнів

Відновлений
Придбати

Магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom Symphony 1.5T на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. 

Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Високопродуктивні градієнти (40 мТл/м зі швидкістю наростання 200 Тл/м/сек по кожній з x, y, z осей), циркулярно-поляризована технологія мультиелементних радіочастотних котушок, об'єднаних в єдиний віртуальний масив для їх панорамного використання, і новітні унікальні імпульсні послідовності в їх клінічно орієнтованій варіації (TrueFisp, VIBE, HASTE, EPI segmented, PSIF-Diffusion и пр.) дозволяють запропонувати повне закінчене рішення для кардіології та нейровізуалізації.

Сканер включає Maestro Class технологію, яка не тільки забезпечує інтелектуальність і експертність МРТ обстежень (Inline обробка і корекція зсувів в процесі збору даних 1D, 2D, 3D PACE), але і дозволяє збільшити додатково швидкість збору даних з використанням iPAT технології і спеціальних радіочастотних котушок до 4-х разів. Як наслідок, Maestro Сlass розширює можливості існуючих додатків і відкриває нові. Дозволяє отримувати зрізи товщиною до 0.05 мм при мінімальному полі огляду до 7 мм і просторовою роздільною здатністю до 7 мкм.

Високопродуктивна комп'ютерна система забезпечує паралельний збір даних і реконструкцію до 5-ти потоків даних. При цьому сама реконструкція виконується зі швидкістю 100 зображень/сек при справжній матриці 256х256. Система має закінчене програмно-апаратне рішення для проведення інтервенцій і хірургічних втручань під контролем МРТ сканера.

Простота і інтуїтивність проведення обстеження забезпечується syngo мультимодальною програмною платформою і користувальницьким інтерфейсом.

Безпека інвестицій гарантується безперервним оновленням (syngo EVOLVE) програмних і комп'ютерних модулів (при стандартному постачанні - протягом 5 років), а також модернізацією сканера (Evolve програма) до більш високих технологій магнітно-резонансної томографії (градієнти, інноваційні імпульсні послідовності, радіочастотні котушки та ін.).

Також має широкий набір програмних і програмно-апаратних клінічних пакетів для вирішення різноманітних діагностичних завдань.

Для підвищення пропускної здатності МРТ підрозділ може оснащуватися другою консоллю MRSC і/або мультимодальною робочою станцією Leonardo.

MAGNETOM Symphony - надзвичайно продуктивна МР система найвищого рівня. Оптимальний вибір з точки зору співвідношення ціни і клінічних можливостей. Має найбільшу інсталяційну базу в світі (більше 5700 сканерів) і великий спектр найдосконаліших клінічних додатків. Найвища клінічна затребуваність цієї МР системи обумовлена реалізацією унікальних інноваційних технологій, що спрощують багато рутинних операцій в роботі і дозволяють значно підвищити пропускну здатність МР кабінету;

Провідні технології, що застосовуються в томографах сімейства Symphony

  • IPA - концепція IPA (Integrated Panoramic Array) компанії Siemens вперше була реалізована на МР системах MAGNETOM Symphony і MAGNETOM Harmony, полягає в можливості одночасного використання різних елементів різних циркулярно-поляризованих котушок для покриття необхідної анатомічної зони;
  • InLine технологія - це обробка замість пост-обробки. InLine технологія дозволяє істотно прискорити робочий потік МР дослідження, завдяки автоматизації багатьох рутинних кроків, пов'язаних з пост-обробкою МР зображень. Подібні кроки тепер проводяться безпосередньо в процесі збору даних, ще до моменту перегляду зображення на екрані монітора. Дана технологія дозволяє практично моментально отримувати клінічні результати;
  • Syngo - універсальний користувальницький інтерфейс для систем медичної візуалізації компанії Siemens по всьому спектру клінічних додатків;
  • Phoenix - унікальна технологія, що реалізує на практиці найкоротший шлях обміну протоколами сканування між різними сканерами SIEMENS. Phoenix має інтелектуальну функцію виокремлення параметрів імпульсних послідовностей безпосередньо з клінічних DICOM зображень, отриманих за допомогою MAGNETOM сканерів будь-де в будь-якій точці світу.

 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.