• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Сканери для КТ

Сканери для КТ

Продажа восстановленных компьютерных томографов от ведущих производителей, полное сопровождение, сервис и гарантия качества

Сучасний високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф. Забезпечує неперевершену діагностичну якість зображення.

Ціна: 6 993 197 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Комп'ютерний томограф Aquilion 32 є мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 32 зрізів товщиною 0,5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного обороту до 0,4 с.

Ціна: 5 745 091 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Сучасна система з новітнім програмним забезпеченням. Це система є відображенням того досвіду, з урахуванням тих доробок, що ми отримали з мультислайсера Elscint MXTWIN. Сканер Mx8000 в результаті видає найбільш досконалі і просунуті дані. Він може бути реконфігурований під двозрізовий, четирьохзрізовий або шістнадцятизрізовий комп`ютерний томограф.

Ціна: 3 434 800 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф з мінімальної 0.5 сек тривалістю повного 360 скану і тривалістю спіралі 100 сек із забезпеченням діагностичної якості зображення (виконанням специфікованою роздільною здатністю).

Ціна: 3 268 600 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Комп'ютерний томограф Aquilion 64 є мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 64 зрізів товщиною 0,5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного обороту до 0,4 с.

Ціна: 7 426 093 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Простий і комфортний у використанні 16-канальний КТ-сканер з компактним дизайном і помірною вартістю, який забезпечує швидке отримання надточних результатів діагностичних досліджень.

Ціна: 4 764 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Потужний комп'ютерний томограф, який дозволяє проводити великий спектр досліджень виняткової якості, включаючи складні і чутливі до руху дослідження. Ідеальне рішення для відділення радіології - високопродуктивна система Brilliance підходить для проведення таких складних досліджень, як пульмонологія, колоноскопія і базова кардіологія.

Ціна: 4 430 116 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Система Aquilion 16 є мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 16 зрізів товщиною 0,5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного обороту до 0,4 с. ? Комп'ютерний томограф Aquilion 16 має неперевершене співвідношення ціна/якість у своєму класі.

Ціна: 4 338 817 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше
ТОП продажів

Перший в галузі багатозрізовий комп'ютерний томограф з широким тунелем LightSpeed став найбільш популярним засобом КТ-моделювання для планування променевої терапії. Тепер завдяки своїм унікальним характеристикам томограф LightSpeed 16 ще більше зміцнив це лідерство.

Ціна: 4 994 587 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Комп'ютерний томограф GE BrightSpeed Elite надає можливості многодетекторної КТ з максимальною зручністю в надкомпактній конструкції. Завдяки вбудованій технології LightSpeed VCT система BrightSpeed Elite дозволяє виконувати КТ зображення чудової якості при менших дозах опромінення. Все це оптимізує робочий процес.

Ціна: 7 125 825 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Optima CT520 - це наступне покоління «розумних» 16-зрізових КТ сканерів, що встановлюють нові стандарти для клінічної майстерності і діагностичної різнобічності.

Ціна: 12 942 825 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

SOMATOM Sensation 16. - це сучасний високопродуктивний спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф. Забезпечує неперевершену діагностичну якість зображення. (специфікована низько контрастна і високо контрастна роздільна здатність).

Ціна: 4 653 600 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

  КОМП'ЮТЕРНІ (ЦИФРОВІ) ТОМОГРАФИ - ПРОДАЖ

  Кт, або комп'ютерна томографія - це процедура, як і при магнітно-резонансному дослідженні, що дозволяє візуалізувати практично всі органи людського організму за допомогою комп'ютерної обробки даних. Але, на відміну від МРТ, основою для КТ є принцип рентгенівського випромінювання. На відміну від звичайного рентгена, КТ дозволяє отримувати тривимірні зображення і окремі зрізи досліджуваних органів і тканин в різних ракурсах. Ми займаємося продажом цифрових комп'ютерних томографів, купити які ви можете за вигідною ціною у нас!

  КОМП'ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ: ПРИЗНАЧЕННЯ

  Дослідження, проведене за допомогою КТ-сканера, може проводитися для ранньої діагностики багатьох захворювань, широке поширення комп'ютерна томографія отримала в діагностиці патологій в грудній клітці, черевній порожнині і т.д. Купуючи КТ-сканери у компанії, ви отримуєте нове і оновлене обладнання за розумною ціною і якісний своєчасний сервіс.

  КУПИТИ КТ-СКАНЕРИ ПІД КЛЮЧ

  Компанія пропонує вам оновлені і нові сканери для комп'ютерної томографії провідних світових компаній Європи та США. У нас ви можете купити томограф (КТ-сканери):

  • 4-зрізні;
  • 16-зрізні;
  • 32-зрізні;
  • 64-зрізні;

  Всі питання з приводу демонтажу, встановлення, транспортування, експлуатації та сервісного обслуговування ви можете задати, зв'язавшись з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку.

   

  КОМП'ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ КТ

  Комп'ютерна томографія - це процедура, як і при магнітно-резонансному дослідженні, що дозволяє візуалізувати практично всі органи людського організму за допомогою комп'ютерної обробки даних. Але, на відміну від МРТ, основою для КТ є принцип рентгенівського випромінювання. На відміну від звичайного рентгена, КТ дозволяє отримувати тривимірні зображення і окремі зрізи досліджуваних органів і тканин в різних ракурсах. Ми займаємося продажом цифрових комп'ютерних томографів, купити які ви можете за вигідною ціною у нас!

   

  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.