• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна Сканери для МРТ

Сканери для МРТ

Відновлені магнітно-резонасні томографи, МРТ сканери провідних виробників за найнижчою ціною в Україні, Києві

Простий в експлуатації і вдосконалений високопотужний томограф з коротким тунелем забезпечує оптимальний комфорт для пацієнта і високу якість зображення

Ціна: 5 243 804 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Philips Intera забезпечує необхідну потужність, швидкість і функціональність при проведенні всіх типів досліджень, включаючи томографію нервової системи, кістково-м'язової системи та черевної порожнини, томографію серця і параметричні дослідження, а також МР-спектроскопію. Доступна велика кількість котушок і спеціалізованих клінічних пакетів на консолі і робочій станції.

Дізнатись вартість Детальніше

Achieva 3.0T TX на базі технології MultiTransmit – це високопольна візуалізація будь-яких анатомічних областей з поліпшеними показниками швидкості і якості. Система відкриває нові можливості для проведення більш ефективних досліджень тулуба, серця і молочних залоз. Технологія MultiTransmit дає можливість застосовувати персональний підхід до пацієнта через індивідуальні настройки для поліпшення однорідності зображень і однаковості одержуваних результатів.

Ціна: 18 154 580 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Наша команда може здійснити всі необхідні роботи з підготовки приміщення для МРТ або КТ систем. Для кожного клієнта набір робіт і послуг формується індивідуально, з огляду на вимоги клієнта і вказівки інженерів із встановлення діагностичних систем.

Замовити Детальніше

Магнитно-резонансный томограф Signa HDxt 3.0T дает возможность проведения всех специализированных клинических исследований, помогая врачу решать наиболее сложные диагностические задачи в области неврологии, кардиологии, онкологии, ангиологии.

Ціна: 18 021 260 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Наша компанія накопичила значний досвід проектування кабінетів МРТ для різних медичних установ. Ми пропонуємо кваліфіковані консультації фахівців по кожному об'єкту, забезпечуємо розробку проектної документації та кошторисних розрахунків, а також контролюємо реалізацію кожного розробленого нашою компанією проекту.

Замовити Детальніше

Intera розроблена для того, щоб відповідати критеріям сучасних прогресивних центрів візуалізації (отримання зображення за допомогою рентгенографії, томографії та інших досліджень).

Ціна: 7 098 596 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Hitachi AIRIS II – це високоефективний, висококласний відкритий МРТ-сканер. AIRIS II поєднує в собі напруженість поля в 0.3 Тесла і передову технологію постійного магніту для видатної якості зображення. Відкритий дизайн порталу, який надає легкий доступ з всіх чотирьох сторін і надає пацієнтові комфортні умови.

Ціна: 4 934 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Клітка Фарадея (радіочастотна кабіна, РЧ-кабіна) - заземлений екранований кабінет для забезпечення захисту МРТ від зовнішніх радіочастотних перешкод.

Замовити Детальніше
ТОП продажів

МР-томографи з високою напруженістю поля Philips АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань і багатогранність забезпечують свободу робочого процесу, проведення необхідних досліджень і отримання необхідних результатів.

Ціна: 10 396 004 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Захисні екрановані двері призначені для організації оперативного входу-виходу обслуговуючого персоналу в екрановане приміщення. Екрановані вікна призначені для здійснення візуального контролю над процесами МРТ і пацієнтом.

Придбати Детальніше

Високотехнологічний МРТ Philips Panorama HFO відкритого типу, технічні та функціональні характеристики якого відповідають високопольним системам. Відкрита конструкція апарату забезпечує максимально комфортне розміщення пацієнтів, через що дозволяє легко проводити обстеження «складних» пацієнтів, які страждають на клаустрофобію і маленьким дітям.

Ціна: 10 619 266 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Для отримання візуалізації зображень високої якості при проведенні обстежень важливо уникати стану неоднорідності магнітного поля, який може бути викликаний дією самого магніту, феромагнітними об'єктами або безпосередньо тілом пацієнта.

Замовити Детальніше

Більш висока та стабільна якість зображень у всіх областях застосування системи поєднується з клінічної універсальністю, що дозволяє розширити область застосування МРТ і використовувати цей томограф в таких областях, як онкологія і МРТ всього тіла.

Ціна: 18 811 264 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Hitachi AIRIS MATE 0.2T — низькопідлоговий томограф, який вважається лідером в дослідженнях кістково-м'язової системи. Система на постійному магніті. Томограф легкий і зручний, для встановлення потрібне невелике приміщення, менше двадцяти п'яти квадратних метрів.

Ціна: 6 319 063 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф на основі використання надпровідного магніту з напруженістю поля 1.5 Тл, спеціально орієнтований на поглиблені кардіологічні або нейродослідження. Використовуваний короткий дизайн магніту (всього 160 см, включаючи кожух) і передньо-фронтальний доступ до пацієнта забезпечують достатній комфорт пацієнта, значно знижуючи проблему клаустрофобії.

Ціна: 8 803 780 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Холодильна установка, що забезпечує необхідні температурні режими складових частин магнітно-резонансного томографа.

Придбати Детальніше

МРТ AIRIS Elite - це універсальний апарат з магнітом відкритого типу, який завдяки високій однорідності магнітного поля і високим значенням градієнтних полів, а також швидкості їх наростання, крім досліджень в травматології та ортопедії дозволяє проводити розширені дослідження в неврології. Модернізована мультипроцесорна система підвищує пропускну здатність.

Ціна: 5 872 400 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Ін'єкційна система Spectris Solaris EP спроектована для роботи в магнітних полях з індукцією до 3 Тл, що необхідно при сучасних МРТ дослідженнях. Кольоровий сенсорний дисплей і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощують програмування. Незалежна функція KVO (Режим відкритої вени) забезпечує введення невеликих доз фізрозчину з конфігуруючими інтервалами для уникнення виникнення оклюзії. Для фізрозчину використовується шприц-колба збільшеної місткості.

Придбати Детальніше

МРТ Aperto використовує найбільш потужний серед аналогів постійний магніт. APERTO – це нове рішення для МРТ-сканування 21 століття. Унікальна, одноопорна структура робить його єдиним у своєму роді панорамним відкритим МРТ-сканером в світі.

Ціна: 8 351 107 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Siemens 1.5Тл MAGNETOM Avanto - нова система магнітно-резонансної візуалізації для всього тіла (повний спектр клінічних додатків), вперше оснащена Tim технологією.

Ціна: 15 513 856 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Унікальні лазерні мультиформатні камери KODAK Dry View розроблені на основі передової технології безрідинної фототермографіі і є пристроями для реєстрації на спеціальній плівці зображень, що надходять від різних променевих діагностичних установок.

Придбати Детальніше

Дослідження з використанням методу Tim дозволяють оцінювати вплив серцево-судинних захворювань на стан всього тіла в рамках одного дослідження без зміни положення пацієнта: наприклад, артеріосклероз і діабет впливають не тільки на серце, а й на інші органи і судинні системи. При діабеті можна проаналізувати стан нирок разом з серцем і всією судинною системою, виконавши одне дослідження з високою роздільною здатністю.

Ціна: 19 292 136 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

МР-томограф GE Signa HD 1.5T - це сканер для магнітно-резонансної томографії всього тіла. Signa HD 1.5T включає в себе такі клінічні додатки, як LAVA-HD, TRICKS-HD і PROPELLER-HD, які забезпечують високу якість зображення.

Ціна: 9 880 784 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

ViewForum - це потужна багатофункціональна робоча станція, орієнтована на потреби пацієнта. Авторизованим користувачам вона дозволяє отримати доступ до всіх результів обстежень пацієнта і до широкого спектру клінічних додатків, що використовуються в таких областях, як кардіологія, судинні дослідження, онкологія і ортопедія, зі свого робочого місця

Придбати Детальніше

Signa HDe - це високопродуктивний МР-томограф 1.5т з коротким тунелем, призначений для нейрологічних, кардіологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також досліджень всього тіла.

Ціна: 10 739 484 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Signa HDxt 1.5T це потужна система для візуалізації, що забезпечує швидке виконання досліджень з чудовою якістю реконструкції зображень.

Ціна: 13 212 540 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Optima MR450w - це нова версія магниторезонансного томографа популярної серії з широким тунелем. Система дозволяє отримувати високу якість зображень, має високу продуктивність і великий розмір поля візуалізації.

Ціна: 23 173 460 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Brivo MR355 виробництва GE Healthcare забезпечує доступ до найцінніших можливостей МР-томографії, зберігши переваги областей сканування і якості, притаманні високопольні обладнання.. Це рентабельне рішення, оскільки система надійна і оснащена енергозберігаючими технологіями.

Ціна: 18 536 480 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Магнітно-резонансний томограф Hitachi Echelon - це 1.5 теслова високопольна МР-система з потужними інструментами візуалізації, які дозволяють задовольнити сучасні вимоги до обстеження.

Дізнатись вартість Детальніше

  МРТ-СКАНЕРИ ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ

  Обстеження на МРТ-сканері показані людям, у яких виявлено порушення і патології під час огляду. За допомогою магнітно-резонансного томографа можна обстежити систему кровообігу, внутрішні органи людини, м'які тканини, мозок.

  МРТ-СКАНЕРИ

  Компанія RadioMed - постачальник МРТ і поставляє нове і відновлене, медичне обладнання для візуалізації в Україну та країни СНД. Б/в обладнання проходить процес оновлення, в ході якого застарілі деталі і механізми замінюються на нові, а косметичний ремонт відновлює зовнішній вигляд. Таким чином, ми даруємо апаратам друге життя, а нашим клієнтам надаємо можливість купувати сучасне обладнання за в 2-3 рази меншою вартістю, ніж нові апарати. Пропонуємо вашій увазі МРТ-сканери провідних світових виробників:

  • GE;
  • HITACHI;
  • TOSHIBA;
  • SIEMENS;
  • PHILIPS.

  Не знаєте як вибрати мрт (магнітно-резонансний томограф). Зверніться до нас і ми надамо вам МРТ під ключ для вашого бізнесу! Ми не обмежуємося тільки поставками медичного обладнання. Ми ведемо ваш проект, починаючи від транспортування і закінчуючи запуском в експлуатацію і гарантійним обслуговуванням медичних систем.

  МРТ - МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНІ ТОМОГРАФИ

  Сучасні методи дослідження дозволяють швидко і точно поставити діагноз, щоб призначити потрібне лікування, не втрачаючи часу. Одним з таких методів є МРТ, або магнітно-резонансна томографія. Вона дозволяє візуалізувати м'які тканини і структуру центральної нервової системи, виявляючи патології. Дослідження за допомогою МРТ-сканера нешкідливе, на відміну від рентгена або комп'ютерної томографії людина не піддається променевому навантаженню. У нас ви можете купити МРТ за доступною ціною.


  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.