• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Публікації ПОРАДИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ КОМП'ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ

ПОРАДИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ КОМП'ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ

Перед покупкою комп'ютерного томографа слід оцінити чисельність населення, клінічну потреба і зрозуміти, яка пропускна здатність апарату вам потрібна.

Слід точно знати, який тип комп'ютерного томографа потрібно вашому медичному закладу. Наші фахівці можуть вам допомогти визначитися з вибором, виходячи з ваших потреб.

Пам'ятайте, що мультизрізові комп'ютерні томографи можуть проводити більшскладні дослідження на різних групах пацієнтів. Як правило, 16-зрізовий томограф справляється з більшістю рутинних досліджень.

Комп'ютерні томографи можуть відрізнятися за швидкістю реконструкції зображень, тому вкрай важливо вибрати правильну систему і програмне забезпечення, щоб можна було оптимізувати потік пацієнтів.

Покупці також повинні звертати увагу на тривалість циклу сканування, просторову роздільну здатність, характеристики збереження даних і протоколи сканування при порівнянні моделей і виробників комп'ютерних томографів.

Потрібно завжди запитувати про терміни гарантії, і які вона покриває запчастини і послуги.

Планування приміщення вимагає ретельної підготовки. Наша компанія надає детальний проект приміщення під вашу систему, де буде надана вся необхідна інформація щодо технічних умов, вимог з кондиціонування, електроенергії і т.д. Проект ми готуємо протягом 2-х тижнів.

І, звичайно ж, вибирайте постачальника, надійність і якість послуг якого перевірені репутацією. Спілкування і взаємодія між постачальником і покупцем завжди повинні бути підтверджені в письмовому вигляді.

Якщо у вас виникли ще питання щодо вибору та купівлі комп'ютерного томографа, просто зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте всю необхідну інформацію.

+38 (044) 333-60-10

office@radio-med.com.ua