• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Рентгени Стаціонарні рентгени

Стаціонарні рентгени

Стаціонарні рентгени за вигідними цінами. Повний супровід і гарантія якості ☎ +38 (044) 333-60-10

Цифрова рентгенівська система DigitalDiagnost - висока продуктивність, готовність до будь-яких досліджень, чудова якість зображень. Дозволить підібрати конфігурацію, яка оптимально підійде до конкретних завдань клініки, її робочим процесам і бюджетним можливостям.

Дізнатись вартість Детальніше

Jumong E - це цифровий рентгенографічний апарат на два робочих місця з підлоговим кріпленням рентгенівської трубки і одним цифровим плоскопанельних детектором виробництва корейської компанії SG HealthCare.

Дізнатись вартість Детальніше

Jumong M - це цифровий рентгенографічний апарат на два робочих місця з стельовим кріпленням рентгенівської трубки і одним цифровим плоскопанельним детектором (виробництва корейської компанії SG HealthCare).

Дізнатись вартість Детальніше

Цифровий рентгенодіагностичний апарат, оснащений цифровим повноформатним детектором, на якому можливе виконання всіх видів рентгенографії: знімків черепа, грудної клітки, черевної порожнини, органів таза, нижніх кінцівок (до коліна).

Дізнатись вартість Детальніше

Рентгенівський комплекс Clinomat на 3 робочих місця - універсальний варіант для всіх видів методів рентгенологічних досліджень, призначений для виконання рентгенографії, томографії та рентгеноскопії.

Дізнатись вартість Детальніше

Система RFM-525HF - це рентгенографічний комплекс на два робочих місця, для проведення широкого діапазону досліджень високого рівня візуалізації. Висока якість рентгенівських знімків і довговічність служби рентгенівської трубки забезпечуються наявністю високочастотного генератора, що забезпечує рівномірний імпульс напруги.

Дізнатись вартість Детальніше

    Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.