• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10

Toshiba Aquilion 16

Ціна:

4 338 817 грн

Є в наявності

Придбати

Система Aquilion 16 є мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 16 зрізів товщиною 0,5 мм і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками з часом повного обороту до 0,4 с. ? Комп'ютерний томограф Aquilion 16 має неперевершене співвідношення ціна/якість у своєму класі. Додатковими перевагами є: поліпшення просторової роздільної здатності, підвищення ефективності використання рентгенівського випромінювання; зменшення дозового навантаження і зниження артефактів. Переваги системи Aquilion 16 очевидні, вона чудово підходить для дослідження головного мозку і всього тіла, включаючи формування зображень серця і судин. Гентрі системи Aquilion відрізняється прямим електроприводом, що забезпечує безшумне обертання без вібрації на дуже високих швидкостях. Гентрі особливої форми містить у собі ключові компоненти мультизрізової технології: потужну рентгенівську трубку в поєднанні з генератором і багаторядним високоефективним детектором Quantum з більш ніж 35000 каналами. Застосовувана мультизрізова технологія системи Aquilion дозволяє переглядати дані в будь-якій проекції без втрати якості зображення. Сканування з товщиною зрізу 0,5 мм застосовується для досліджень мозкового кровотоку, легень, хребта, суглобів і кінцівок. Ця технологія дозволяє розширити діагностичні можливості КТ і істотно поліпшити якість MPR та 3-D реконструкцій, які не тільки підвищують надійність діагностики, але також допомагають в управлінні великою кількістю даних, отриманих за допомогою мультизрізового сканера. Покращена конструкція рентгенівської трубки Megacool системи Aquilion забезпечує мультизрізове сканування з високою роздільною здатністю і високою пропускною здатністю. Ця високо надійна трубка має високу швидкість охолодження, що дозволяє усунути затримки на охолодження трубки незалежно від того, яка маса тіла пацієнта. Такі високі експлуатаційні характеристики і надійність забезпечують оптимальне і довгострокове використання трубки. Волюметричні КТ-дані можна отримати дуже швидко і з високою роздільною здатністю шляхом застосування унікального багаторядного детектора. Виконується збір даних 16 зрізів товщиною 0,5 мм для кожного обороту при ширині захвату до 32 мм, що ідеально для церебральних досліджень, досліджень при інсульті та ангіографічних досліджень.

Низьке дозове навантаження.

Висока якість зображень поєднується з низькою дозою за рахунок максимально ефективного використання рентгенівського випромінювання. Детектор рентгенівського випромінювання створений з використанням новітніх розробок компанії Тошиба, що дає в результаті можливість формування зображень з мінімальною дозою при кожному конкретному дослідженні. Програма SureCare дозволяє домогтися зниження дози на пацієнта шляхом безперервного регулювання інтенсивності рентгенівського випромінювання при спіральному скануванні на підставі інформації, яка була отримана по попередній сканограмі. Для подальшого обмеження дози застосовується спеціальний коригуючий фільтр.

КТ в реальному часі.

Будучи новатором в технології комп'ютерної томографії, фірма Toshiba першою розробила можливість КТ-рентгеноскопії в реальному часі. Нині ця функція входить до обширних пакетів програм КТ в реальному часі. Функції SureScan і SureStart є стандартними в системі Asteion. Ці властивості забезпечують показ в реальному часі 12 зображень в секунду для спірального сканування. Функція SureScan дозволяє відразу ж завершити збір даних, як тільки досягнута потрібна область інтересу, забезпечуючи істотне зниження дози на пацієнта та економію часу. Програмний пакет SureFluoro, що поставляється додатково, відрізняється безперервним формуванням зображень з миттєвою візуалізацією для інтервенційних процедур і дозволяє виконати позиціонування з точністю 0,5 мм.

Робоча станція.

Робоча станція Vitrea2 забезпечує поліпшену 2D, 3D і 4D візуалізацію та аналіз, даючи лікарю можливість підготувати звіт про пацієнта за лічені хвилини. Станція Vitrea2 пропонує виняткову швидкість формування зображень, діалогову процедуру роботи і попередньо встановлені клінічні протоколи, що дозволяють рентгенологам швидше і точніше діагностувати стан пацієнта. Система Asteion відрізняється повною сумісністю зі стандартом Dicom 3.0. Попередні дослідження можна просто завантажити на консоль управління для швидкого перегляду. Компактний гентрі системи Asteion відрізняється великою апертурою 72 см. Мінімальна висота широкого столу пацієнта 300 мм, що полегшує перекладання пацієнтів на стіл з низької кушетки або носилок. Верхня секція столу забезпечує діапазон сканування 175 см для сканування всього тіла. Завдяки компактній конструкції і обмеженому числу компонентів систему Aquilion можна встановити в приміщенні площею всього 27 кв. метрів.

Додаткове програмне забезпечення.

  • Кількісне дослідження мінерального складу кістки передбачає діагностику порушення метаболізму кістки.
  • Програмне забезпечення для аналізу в стоматології. Можна отримати кілька панорамних зображень вздовж зубної дуги, в порівнянні зі звичайним рентгенографічним дослідженням, з постійною товщиною без накладення. Можна виміряти до 100 відстаней на панорамному зображенні і поперечному перерізі. Результати можна вивести на плівку в реальному масштабі.
  • Програмне забезпечення віртуальної ендоскопії Ця функція використовується для отримання і виведення на екран зображень внутрішніх стінок порожнин тіла, вона забезпечує неінвазивний метод для отримання зображення стінки порожнього органу. Зображення аналогічні отриманим при візуалізації за допомогою ендоскопа. - КТ для педіатрії. Спеціальний комплект засобів позиціонування, фільтрів і протоколів, а також налаштування специфічних параметрів для сканування при педіатричних дослідженнях.
  • Програмне забезпечення для оцінки перфузії мозкового кровотоку - передбачає кількісний аналіз динаміки мозкового кровотоку і диференціальну діагностику після гострого нападу ішемії.
  • Пакет програм для збору даних з ЕКГ-синхронізацією.
  • Пакет програм для кількісного аналізу в кардіології.
  • Аналіз серцевої функції з використанням кардіологічних MPR зображень, отриманих за даними КТ з ЕКГ-синхронізацією.
  • КТ-рентгеноскопія SureFluoro. Безперервне формування зображень, що дозволяє домогтися миттєвої візуалізації при інтервенційних процедурах. Передбачено формування зображень зі зниженою дозою в поєднанні з реконструкцією в реальному часі в повній матриці зображень.
 

Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.