• +38 (044) 333-60-10
  • +38 (044) 333-60-10
Головна Сканери для МРТ Послуги і супутнє обладнання для МРТ

Послуги і супутнє обладнання для МРТ

Nothing to filter

Наша команда може здійснити всі необхідні роботи з підготовки приміщення для МРТ або КТ систем. Для кожного клієнта набір робіт і послуг формується індивідуально, з огляду на вимоги клієнта і вказівки інженерів із встановлення діагностичних систем.

Замовити Детальніше

Наша компанія накопичила значний досвід проектування кабінетів МРТ для різних медичних установ. Ми пропонуємо кваліфіковані консультації фахівців по кожному об'єкту, забезпечуємо розробку проектної документації та кошторисних розрахунків, а також контролюємо реалізацію кожного розробленого нашою компанією проекту.

Замовити Детальніше

Клітка Фарадея (радіочастотна кабіна, РЧ-кабіна) - заземлений екранований кабінет для забезпечення захисту МРТ від зовнішніх радіочастотних перешкод.

Замовити Детальніше

Захисні екрановані двері призначені для організації оперативного входу-виходу обслуговуючого персоналу в екрановане приміщення. Екрановані вікна призначені для здійснення візуального контролю над процесами МРТ і пацієнтом.

Придбати Детальніше

Для отримання візуалізації зображень високої якості при проведенні обстежень важливо уникати стану неоднорідності магнітного поля, який може бути викликаний дією самого магніту, феромагнітними об'єктами або безпосередньо тілом пацієнта.

Замовити Детальніше

Холодильна установка, що забезпечує необхідні температурні режими складових частин магнітно-резонансного томографа.

Придбати Детальніше

Ін'єкційна система Spectris Solaris EP спроектована для роботи в магнітних полях з індукцією до 3 Тл, що необхідно при сучасних МРТ дослідженнях. Кольоровий сенсорний дисплей і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощують програмування. Незалежна функція KVO (Режим відкритої вени) забезпечує введення невеликих доз фізрозчину з конфігуруючими інтервалами для уникнення виникнення оклюзії. Для фізрозчину використовується шприц-колба збільшеної місткості.

Придбати Детальніше

Унікальні лазерні мультиформатні камери KODAK Dry View розроблені на основі передової технології безрідинної фототермографіі і є пристроями для реєстрації на спеціальній плівці зображень, що надходять від різних променевих діагностичних установок.

Придбати Детальніше

ViewForum - це потужна багатофункціональна робоча станція, орієнтована на потреби пацієнта. Авторизованим користувачам вона дозволяє отримати доступ до всіх результів обстежень пацієнта і до широкого спектру клінічних додатків, що використовуються в таких областях, як кардіологія, судинні дослідження, онкологія і ортопедія, зі свого робочого місця

Придбати Детальніше

    Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.