• +38 (044) 333-60-10
 • +38 (044) 333-60-10
Головна УЗ апарати

УЗ апарати

УЗ апарати - продаж б/у устаткування для діагностики в Україні.

Портативна повністю цифрова переносна багатоцільова ультразвукова система високого класу з можливостями сканування в режимах кольорового доплерівського картирування, імпульсно-хвильового і енергетичного доплера.

Ціна: 542 920 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Кольоровий ультразвуковий сканер Logiq C5 Premium надає чудові діагностичні можливості без необхідності великих інвестицій, і тому відмінно підходить для медичних установ, що мають обмежений бюджет. Невеликий розмір, чудова ергономіка і зручний дизайн дозволяють легко переміщати апарат туди, де потрібна допомога.

Ціна: 526 300 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

LOGIQ E9 є спадкоємцем і повністю зміненою версією попереднього флагмана компанії GE - Logiq 9. Система являє собою найкраще поєднання якісної візуалізації і ергономіки. Компанія GE розпочала роботу над Logiq E9 з нуля, створюючи нове ультразвукове обладнання з новітніми комп'ютерними технологіями, датчиками і програмним забезпеченням. І у них вийшло. Сканер володіє приголомшливою якістю зображень при значному підвищенні ефективності технологій.

Ціна: 1 731 250 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Ультразвуковий апарат GE Vivid E9 створений спеціально для обстежень серцево-судинної системи і 4D візуалізації, починаючи від ергономіки, збору даних і закінчуючи їх обробкою. За один серцевий цикл відбувається створення 4D моделі серця, забезпечується візуалізація не тільки клапана, але і всього шлуночка в цілому.

Ціна: 1 681 390 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Портативна кольорова доплеровская система з абсолютно новою платформою програмного забезпечення SonoScape. S2 спрямований на вирішення потреб докторів: інтелектуальна надійна система управління файлами, зручні визначені користувачем параметри налаштування і професійна база розрахунків.

Ціна: 484 750 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

SonoAce R3 Портативна ультразвукова система з кольоровим дисплеєм SonoAce R3 підходить для застосування в будь-якій області медицини, завдяки діагностичним можливостям, якості зображення та новітніми технологіями. Апарат SonoAce R3 змінив раніше популярну модель SonoAce-Pico.

Дізнатись вартість Детальніше

Сучасна ультразвукова система компанії General Electric, за рахунок високої продуктивності і зручності використання, підвищує ефективність роботи персоналу і допомагає йому сконцентруватися на турботі про комфорт пацієнта під час дослідження.

Ціна: 1 175 865 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Samsung Medison UGEO HM70A - многоцелевой портативный сканер высокого класса. Позволяет проводить весь комплекс обследований, оставаясь при этом мобильным и простым в использовании.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифрова ультразвукова система Voluson E8 компанії GE Healthcare займає лідируючі позиції в галузі і забезпечує чудову якість зображень у всіх областях її застосування завдяки своїм можливостям.

Ціна: 1 490 260 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Високопродуктивна ультразвукова система GE Voluson S6 підходить для медичних установ з високим ступенем завантаження. Володіє чудовими технологіями для оцінки стану плода на ранніх стадіях розвитку і проведення якісної діагностики.

Ціна: 1 064 511 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Повністю цифрова ультразвукова система з винятковою якістю 2D, 3D і 4D зображень. Швидше, простіше в управлінні, потужніше і легше попередніх моделей. Забезпечує високий рівень досліджень в акушерстві та гінекології, дозволяючи отримати детальну оцінку стану плода на ранніх стадіях розвитку. Зручний і ергономічний дизайн дозволяє забезпечити пацієнтові максимум комфорту під час обстеження.

Ціна: 1 326 830 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Сучасна ультразвукова система стаціонарного типу з чутливим сенсорним дисплеєм з діагоналлю 10,4 дюйма та зручним в експлуатації рідкокристалічним монітором з діагоналлю 19 дюймів. Відрізняється багатим технічним оснащенням, характеризується поліпшеною візуалізацією, оснащений функцією широкосмугового візуалізації кровотоку.

Ціна: 1 198 662 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Ультразвуковий апарат преміум класу, що забезпечує неперевершену якість зображення при проведенні 2D і 3D досліджень, інтелектуальне управлення, обробка і зберігання отриманої в ході обстеження інформації, ергономічність системи.

Ціна: 1 529 594 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Високоточний ультразвуковий сканер експертного класу забезпечує якісну 3D-візуалізацію в масштабі реального часу, завдяки використанню новітніх технологій формування дво- і тривимірного зображення. Апарат здійснює автоматизований розрахунок комплексу інтима-медіа, проводить якісну і кількісну оцінку еластичності тканин.

Дізнатись вартість Детальніше

Accuvix V10 - ультразвуковий сканер експертного класу. Висока роздільна здатність, нові технології формування тривимірного зображення і спеціальні програми досліджень дозволяють рекомендувати застосування сканера Accuvix V10 в сучасних діагностичних центрах і медичних дослідницьких інститутах.

Дізнатись вартість Детальніше

Ергономічний ультразвуковий сканер експертного класу з широкими функціональними можливостями. Найбільш ефективно система використовується для проведення обстежень жіночого здоров'я, проте завдяки використанню сучасних технологій і опцій апарат успішно застосовується і в багатьох інших клінічних областях.

Дізнатись вартість Детальніше

Accuvix XG ультразвуковий сканер експертного класу, що дозволяє отримувати виняткову якість візуалізації. Завдяки використанню передових технологій обробки зображення і сучасного комфортного інтерфейсу апарат дозволяє розширити межі досліджень.

Дізнатись вартість Детальніше

Samsung Medison EKO7 апарат, створений спеціально для досліджень в області кардіології та судин. Не дивлячись на це, його можна застосовувати в багатьох областях медицини завдяки дуже широкому функціоналу і безлічі режимів сканування.

Дізнатись вартість Детальніше

Ультразвукова система виробництва Samsung Medison підходить для діагностичного скринінгу, так як дозволяє обстежити велику кількість пацієнтів.

Дізнатись вартість Детальніше

Інноваційний апарат високого класу, що дозволяє отримувати результати досліджень у високій роздільній здатності.

Дізнатись вартість Детальніше

Ультразвуковий сканер з оптимальним набором функцій і всіма видами чутливого доплеру. Апарат дозволяє проводити обстеження великого потоку пацієнтів. Сучасні технології та програмне забезпечення апарату забезпечують високу якість діагностики.

Дізнатись вартість Детальніше

Ультразвуковий сканер компанії Samsung Medison з кольоровим, енергетичним, спрямованим енергетичним, тканинним, імпульсним і неперервнохвильовим доплером, тривимірним УЗД в реальному часі (3D звичайними і 4D об'ємними датчиками).

Дізнатись вартість Детальніше

Це унікальне поєднання діагностичної ефективності, ергономічності, масштабованості і рентабельності. Ця компактна мобільна система розрахована не тільки на вирішення нинішніх клінічних завдань, а й на майбутній розвиток ультразвукової діагностики в міру зростання вимог пацієнтів і появи нових клінічних додатків.

Ціна: 598 320 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше. Текст сторінки : Siemens Acuson X 300 - Апарат відповідає зростаючим потребам в ультразвуковій діагностиці, дозволяє інтегрувати нові функції і додатки кардіо\судини, акушерства та інше.

Ціна: 688 345 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше
ХІТ продажів

SonoScape S20 - стаціонарна кольорова цифрова ультразвукова діагностична система. Один з найпопулярніших сканерів від SonoScape побудований на універсальній швидкодіючої платформі 3G.

Ціна: 720 200 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Стационарная цветная цифровая ультразвуковая диагностическая система SonoScape S40Exp - ультразвуковой аппарат с внедрением самых последних разработок в сфере программирования и медицины. SonoScape S40 основан на революционно новой платформе WI-SONO вместе с новыми технологиями формирования изображений и эргономичным дизайном.

Ціна: 1 298 354 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

Ультразвукова система з високою продуктивністю в поєднанні з надійністю при щоденній експлуатації. Рентабельна, продуктивна і універсальна система Aplio 300 забезпечує чудову якість візуалізації та деталізації анатомічних структур для найширшого спектра областей клінічного застосування.

Дізнатись вартість Детальніше

Цифрова кольорова ультразвукова система експертного класу. Завдяки складальної архітектурі Toshiba Aplio 400 - це оптимальний ультразвуковий сканер для поліклінік і невеликих стаціонарів.

Дізнатись вартість Детальніше

Ультразвуковий апарат преміального класу, який допоможе швидко, безболісно і якісно проводити процедуру УЗД. Включає передові досягнення обробки зображень і візуалізації і забезпечує виняткову якість зображення на найвищому рівні.

Ціна: 2 536 406 грн Показати ціну в $

Придбати Детальніше

  Області застосування УЗД експертного класу досить великі, і існують спеціалізовані УЗД апарати, корисні для тієї чи іншої медичної галузі, що дозволяють проводити більш ретельну діагностику. Ми пропонуємо переносний узі (ультразвуковий) сканер за вигідною ціною в Україні! У продажу УЗД апарати (сканери) тільки від відомих виробників, а найголовніше за вигідною ціною, так як вартість відновленого медичного узд обладнання на порядок нижча нового.

  КУПИТИ ПОРТАТИВНИЙ УЗД АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ

  Ми займаємося постачанням і установкою медичного обладнання для візуалізації, в тому числі і продажом УЗ (ультразвукових) сканерів, вибір яких у нас не обмежений. Ми пропонуємо купити нові та оновлені сканери. Повністю відновлені апарати здатні якісно служити довгий час, як нові, а вартість їх в рази нижча. Вашій увазі представляються УЗ-сканери для наступних областей застосування:

  • багатофункціональні;
  • портативні системи;
  • 3D/4D;
  • ветеринарія; акушерство/гінекологія; урологія;
  • дослідження судин і серця;
  • дослідження опорно-рухового апарату.

  УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ УЗД:

  НОВІ І Б/В нове і відновлене обладнання від світових виробників; доставка, встановлення, гарантійне обслуговування і повне інформаційне супроводження на всіх етапах співробітництва; сервісна підтримка сертифікованими інженерами.

  УЗД: ПОРТАТИВНІ АПАРАТИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

  Поява обладнання для ультразвукової діагностики (УЗД) ознаменувало свого часу справжній прорив в медицині: стало можливим дослідження внутрішніх органів людини без необхідності подальшої обробки даних. Діагностика відбувається в режимі реального часу, і фахівець може відразу ж визначити стан досліджуваного органу. На нашому сайті ви можете замовити і купити портативний ультразвуковий (узі) аппарт б/у або новий за вигідною вартістю експертного класу. У нас є всі типи ультразвукових датчиків за вигідними цінами!

  Дізнатися більш детальну інформацію і ціни ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами або заповнивши форму запиту.